TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Bora 1.9 TDI 150+ KM 350 Nm

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bora 1.9 TDI 150+ KM 350 Nm
« dnia: 02 Październik, 2007, 19:30:43 »
Bora 1.9 TDI 150 KM 350 Nm rocznik 2000, model 2001, kupiony nowy w salonie VW w Polsce!!!, mam wszelką dokumentację zakupową z salonu!!!
data sprzedaży 2000/09

przebieg 165 tyś. auto bezwypadkowe, książka serwisowa, regularnie serwisowany, zmiany oleju co max 10tyś
na oryginalnym niemieckim oleju liqui molly 10w 60 Racing

stan techniczny oraz wizualny bardzo dobry, nie wymaga wkładu finansowego, samochód z udokumentowaną przeszłością.
Po wymianie rozrządu 60 tyś temu (faktura z serwisu)

-nowa turbina od 130 (aktualnie z przebiegiem 10tyś)
-wymieniony kompletny układ wydechowy z chromoniklu 2,75 ca;a
-nowe amortyzatory z regulacją tłumienia (po przebiegu 15tyś)
-nowe lampy (mam stare na dowód że nie było wypadku, po prostu były już zmatowione)
-nowy akumulator varta
-opony po jednym sezonie, nowe założone na początku lata tego roku, Continental Conti Sport Contact 2 205/55/16

wyposażenie:

-abs
-el. szyby przednie
-wspomaganie
-2 x air bag
-felgi aluminiowe 16 cali
-centralny zamek z pilotem
-alarm
-blokada skrzyni biegów
-8 głośników, zmieniarka CD na 6 płyt, antena do oryginalnej NAVI VW GPS - samej nawigacji nie ma, została mi skradziona
-klimatyzacja climatrocnic

dodatkowo komplet felg stalowych z oponami zimowymi i komplet śrub mocujących

samochód jest wyjątkowo zwinny, ma bardzo mocny dół i świetnie nadaje się na szybkie przemieszczanie po mieście oraz długie trasy, spalanie oczywiście - diesel - bardzo satysfakcjonujące.

samochód jest bardzo zadbany, czysty, nie był traktowany jedynie jako środek transportu ale wkładałem w niego sporo serca nie szczędząc by bardzo dobrze jeździł i równie dobrze wyglądał. Solidna konstrukcja niemiecka, tu wymienia się tylko elementy eksploatacyjne.

Strojenie w Jetronik Wrocław, po korekcie programu będzie najprawdopodobnie więcej (wtedy nie było turbo od 130 i wydechu)

Do obejrzenia we Wrocławiu, dysponuję własnym warsztatem z podnośnikiem więc auto można sprawdzać i oglądać z każdej strony.

cena 28900

tel 667 686 926 albo bart@green.wroc.pl

galeria zdjęc tu -----> Bora 1.9 TDI
« Ostatnia zmiana: 02 Październik, 2007, 19:44:04 wysłana przez BartSRTW »

Odp: Bora 1.9 TDI 150+ KM 350 Nm
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Kwiecień, 2019, 15:13:52 »
A jakie masz lampy, trzeba coś robić ?