TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

jaki olej do passata Tdi

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Re: Ja u siebie jeżdże
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Maja, 2006, 12:53:23 »
Nie bede z Tobą polemizował bo do Ciebie wyraźnie nic nie dociera. O jakim prestizu Ty mówisz?? Mam zalać Mobila a nie Lotosa bo większy prestiż :D buhaha człowieku :D Nie chce mi sie już tracić czasu na głupie dyskusje...ale ja Ci mówie ze sprawdzonego źródła że olej Lotos jest na dokładnie tym samym poziomie jakościowym co wszelkie Mobile itp. Jakbym nie miał nikogo w rodzinie, kto siedzi w olejach tez bym był przekonany ze Lotos to g@#$o a Mobil super AMERYKANCKI olej. Prawda jednak jest brutalna ;) A skoro operujesz wyłącznie na podstawie stereotypów, że wszystko co polskie to g@#$o a zagraniczne SIUPER to sobie lej Mobile...ale nie wypowiadaj sie w tej kwestii na forum publicznym bo gadasz głupoty i sie ośmieszasz.

Offline Spons

  • **
  • 117
Re: Ja u siebie jeżdże
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Maja, 2006, 00:17:37 »
W Polsce wszystko jest na jednym poziomie jakosci, rozni sie tylko cena i nazwa...

Re: Ja u siebie jeżdże
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Maja, 2006, 01:18:58 »
a lepper podał ze sprawdzonego zródła ze kosmici wyladowali na wschodnich krancach polski widze ze masz tyle inteligencji co on i nie potrafisz czytac osle, ty naprawde nie zabardzo łapiesz o co mi chodzi a do swojej kosiarki lej co chcesz nie kazdy ma takie zdanie jak ty kumasz!!!! wiec mnie nie przekonuj błagam cie ok???
bez odbioru

PANOWIE
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Maja, 2006, 01:05:19 »
Odpuście sobie te kłotnie czy u NAS w Polszy każdy razgowor musi kończyć się awanturą??  norma ktoś pyta ktoś odpowiada , jeden woli blondynki a drugi chłopców i tak samo z olejami czy to warto się obrzucać błotem z byle powodu----> dajcie sobie na luz od tego jaki olej nikt nie zginie byle był i byle był w miarę świerzy...

PANOWIE
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Maja, 2006, 20:06:23 »
masz racje przepraszam rzecz gustu to jest

PANOWIE
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Maja, 2006, 20:07:39 »
masz racje przepraszam rzecz gustu to jest