TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Autko już po wizycie u Aligatora

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autko już po wizycie u Aligatora
« dnia: 26 Maja, 2006, 01:14:41 »
dzisiaj odebrałem autko po większej przeróbce mechanicznej i elektronicznej  w M.T. Katowice czyli naszego Aligatora, wykonanie techniczne detali jest super estetyczne i bardzo porządne, co do osiągów wiadomo jak to u Aliego autko zapitala!!!  przebieg mocy jest bardzo równomierny. Z silnika 1Z sporo udało sie wykrzesać po róznych przeróbkach m.in. turbo od 130, dziekuje i polecam wszystkim. Jak schamuje dam znać z wykresem ale na razie mnie jakoś nie goni do tego bo dupochamownia mówi sama za siebie.........
Przebieg autka ponad 300tkm !!!! :twisted:



Offline dssn

  • *****
  • 559
    • http://www.terpior.prv.pl
Autko już po wizycie u Aligatora
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Maja, 2006, 10:08:11 »
z ilu na ile jak mozna wiedziec? :) gratki, tylko sie teraz nie zawin na drzewie z podekscytowania bo szkoda... autka :P
O

Staram się uważać jak jadę
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Maja, 2006, 10:33:53 »
Autko z serii 1Z na wtryskach ASV(też Ali) poszły graty i turbo od AWX wraz z kolektorem, wcześniej Kolega AW69 pomógł z dużym FMIC i komp jednopłytowy ja miałem ten stary w plastiku no i oczywiście program Made by ALi, autko robione pod kątem wygody jazdy gdyż ja sporo i często wyjężdżam zarobkowo nim, mocne ale bez jakiś gwałtownych skoków np. momentu - wszystko pięknie !!!! moc nie wiem (>? = ?  <?  140??) bo pompa została zwykła od 1Zeta a jest już bardzo zajeźdżona muszę pomyśleć o nowej 11. Powiem że pięknie to zrobione jest. :twisted: