TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Pytanie o box???

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pytanie o box???
« dnia: 30 Maja, 2006, 10:47:45 »
Chciałem zapytac czy autko na boxie wydaje inne dzwieki pracy silnika niz seria???chodzi o to ze mam kolege który do polo 1.4 tdi załozył box który kupił na internecie za 250 zł. auto chodzi rewelacyjnie zrobił nim juz kilka tysiecy kilometrów wszystko jest ok ale wydaje bardzo dziwny dzwiek ten motorek podczas pracy . tłucze w nim niesamowicie twardo mocno i metalicznie tak silnie ze wrecz sie echo robi))) dzwiek jest bardzo niemiły chciałem zapytac czy to normalne???? czy to wrózy awarie w najblizszym czasie???



Offline rob555

  • *****
  • 578
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.tune-up.pl
Pytanie o box???
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Maja, 2006, 11:46:00 »
moze wrozyc klopoty...ja bym boxa wypial i zobaczyl czy przestaje walic. Jezeli tak to juz bym go wiecej nie zakladal.....
hybrydowe turbiny, wtryski, chipy na ulice i do sportu
Hamownia podwoziowa inercyjna
Diagnostyka i serwis mechaniczny aut koncernu VAG
www.tune-up.pl - Tuning Gdansk

Offline dssn

  • *****
  • 559
    • http://www.terpior.prv.pl
Pytanie o box???
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Maja, 2006, 15:56:19 »
jak miota silnikiem to oczywiscie ze predzej czy pozniej dojdzie do jakiejs usterki. Mojemu bratu rzucalo silnikiem az wkoncu mu sruby mocowania poszly i silnik wyskoczyl tyle ze dolem :) 2 razy hehe :P , wiec napewno cos jest nie tak i dobrze nie wrozy
O

Pytanie o box???
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Maja, 2006, 17:35:20 »
tak myslałem dzieki i pozdro

Pytanie o box???
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Maja, 2006, 17:38:51 »
tak myslałem dzieki i pozdro

Re: Pytanie o box???
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Maja, 2006, 17:56:04 »
Cytat: "dondiego"
auto chodzi rewelacyjnie ... wydaje bardzo dziwny dzwiek ten motorek podczas pracy

to chodzi rewelacyjnie czy do pupy?  :lol:  :lol:  :lol:

Re: Pytanie o box???
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Maja, 2006, 22:51:34 »
jest naprawde mocne przez cały zakres obrotów i dymi znosnie ale niepokoi bardzo jego odgłos pracy jw

U mnie jak jeszcze miałem zapiętego boxa
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Maja, 2006, 00:30:10 »
odgłos pracy był taki sam elastyczność silnika byłą lepsza w zakresie ok 1800-2400 obr. lekkie dymienie było przy ostrym bucie ale dzwięk był taki sam !!! zero twardszej głośniejszej pracy!!! ale powiem z własnego obecnego doświadczenia żę
box ma sie tak do programu dopasowanego pod auto jak "robótki ręczne" w porównaniu do sexu bez gumy z napaloną 17tką!!!!! i nie chodzi tu tylko o osiągi !!!! :twisted:

U mnie jak jeszcze miałem zapiętego boxa
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Maja, 2006, 07:56:26 »
ciekawe porównanie))))))