TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

materiały do pracy dyplomowej help!!!!

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

materiały do pracy dyplomowej help!!!!
« dnia: 03 Sierpnia, 2006, 21:37:32 »
Czesc jestem tu nowy i mam problem ze zdobyciem materiałów na temat pompowtryskiwaczy  prosze o pomoc jezeli ktos posiada cos na ten temat  bedę bardzo wdzieczny za pomoc i sie odwdzięcze  karomaster4@wp.pl



materiały do pracy dyplomowej help!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Sierpnia, 2006, 19:59:20 »
poprostu potrzebuje wszystkiego  przekroje schematy itp  (narazie moja wiedza opiera sie na  na zółtym poradniku technicznym  boscha)a to troche za mało

Offline Piro

  • *****
  • 1 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vtech, Vtechdyno, EVTUN
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
materiały do pracy dyplomowej help!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Sierpnia, 2006, 21:30:15 »
To będzie kłopot - taka wiedza (poza podstawowymi tematami) jest po prostu zastrzeżona i nie jest nigdzie publikowana.
Pogadaj z promotorem czy aby nie przegiął z tematem. Przecież nie jesteś szpiegiem przemysłowym :D
...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl &

green

Odp: materiały do pracy dyplomowej help!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Grudnia, 2021, 18:43:03 »
Miałam podobny problem do ciebie z materiałami do pracy dyplomowej, ale powiem szczerze zgłosiłam się do pierwszej lepszej firmy po drodze do pracy czyli do https://ikarusy.pl i zrobiłam ankietę i wywiady wśród pracowników. Nie ma co za mocno sobie utrudniać i komplikować życia bo potem i tak Ci co sprawdzać będą tą pracę to zajmie im to 5 min.
« Ostatnia zmiana: 21 Stycznia, 2022, 14:04:04 wysłana przez green »