TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

niby problem z komputerem

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline And280

  • ****
  • 360
niby problem z komputerem
« dnia: 07 Sierpnia, 2006, 18:00:24 »
dzisiaj gdy stalem na parkingu podszedl do mnie pewien pan i zaczal sie wypytywac o moj samochodzik czyli toledo tylko ze ja mam silinik AFN a on mial tego 90-cio konnego nie wiem jakie oznaczenia, i mowil mu ze mu komputer siadl bo nie steruje nastawnikiem chyba dawki paliwa w pompie, i musial podlaczyc na krotko bo w czujniku nie ma pradu tak to zrozumialem,  ale autko tak po 50 km wpada w tryb awaryjny a jak juz wpadnie to co chwila sie to powtarza facet byl juz kompletnie zdolowany tym problemem. jak uwazacie ma to cos wspolnego z kompem zeby mu tak padl. poradzilem panu zeby pojechal na diagnostyke pod Vaga bo jak na razie tylo u specow byl ktorzy jedynie znaja sie na sprawach mechanicznych, moze w ASO nie pomoga mu zbytnio ale gdzie indziej moze sie udac.


Nastepny tolek teraz 1M ASV

Offline rob555

  • *****
  • 578
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.tune-up.pl
niby problem z komputerem
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sierpnia, 2006, 18:20:12 »
no jasne ze trzeba zobaczyc co i jak....zreszta ciekawe jak to teraz jezdzi podlaczone na krotko...szok
hybrydowe turbiny, wtryski, chipy na ulice i do sportu
Hamownia podwoziowa inercyjna
Diagnostyka i serwis mechaniczny aut koncernu VAG
www.tune-up.pl - Tuning Gdansk

Offline And280

  • ****
  • 360
niby problem z komputerem
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Sierpnia, 2006, 19:23:25 »
jak zapytalem sie goscia jak to ciagnie i czy ma moc autka to mowil ze jakos jedzie powiedzialem mu ze mi przy 140 na 4 pod gorke wyskakiwaly notlfaufy to mowil ze swoim autkiem tej predkosci jeszcze nie widzial i blad wyskakuje mu przy 2 tys obr nawet, ale zawsze jak przejedzie juz tak kolo 50 km. on od nowosci tak ma to zbytnio nie wie jak autko powinno ciagnac.
Nastepny tolek teraz 1M ASV