TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

11,69 nowy rekord w dieslu by Masters Tuning

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

11,69 nowy rekord w dieslu by Masters Tuning
« dnia: 28 Sierpnia, 2005, 22:03:05 »
Wynik zacny. Masters odjechał dość daleko. Czy możemy spodziewać się jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony np. vtechu?



11,69 nowy rekord w dieslu by Masters Tuning
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Sierpnia, 2005, 18:42:23 »
A Masters w Bemowie dopiero powiedzial ze "pojdzie na calosc", obstawiam ze może skoda Diagtronica go pogoni! Chociaz trakcja bedzie napewno miala decydujace znaczenie a tutaj stoji ona po stronie Czarnego Lupo. Ciekawa walka moze sie rozegrac miedzy Audi 2B a diagtronikiem. Caly czas licze na skode A.Poniedzialka, bo mowiono ze do finalow moze byc juz wystrojona...a moze zaskoczeni zostaniemy przez "czarnego konia zawodow" jakim bedzie nowy bolid w tej klasie...

11,69 nowy rekord w dieslu by Masters Tuning
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sierpnia, 2005, 00:14:12 »
Słyszałem, że w krakowie złożyli wreszcie golfa. Mamnadzieję, że zajedzie dalej niż ta czwórka, której kiedyś nie udało się zjechać zlawety. Co do Fabii to wątpię, że pokaże cokolwiek. Tłumaczą się brakiem opon-świetna reklama dla jednego z największych importerów części :). A czasuy auta-świetna reklama dla pomysłodawców i wykonawców :)

Co do Marka to wierzę w bardzo niskie 11. Co do pikusia to mam nadzieję, że tym razem nic nie padnie i pojedzie jak trzeba. A najbardziej liczę, że wygra Compsport :)

Re: 11,69 nowy rekord w dieslu by Masters Tuning
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Sierpnia, 2005, 08:58:33 »
Cytat: "kangurczak"
A Masters powiedzial "pojdzie na calosc", obstawiam ze może skoda Diagtronica go pogoni! Ciekawa walka moze sie rozegrac miedzy Audi 2B a diagtronikiem.

Nie rozumiem tego stwierdzenia Kangurczak.....

Skoro master pojedzie na calosć to średnia lub niską 11,xx a w najgorszym wypadku bardzo niską 12.xx i tego będzie próbowała też skoda.
Wiec jak moze być ciekawa walka między diagtronikiem a 2B skoro Audi robi 13,3 a skoda jak dojedzie do mety zrobi 12 lub bardzo wysoką 11.
Niestety różnica jest porażająca na niekorzyść 2B wiec walka będzie jednostronna


Walkę między Mastersem a Diagtronikiem rozumiem ale 2B będzie musiał znaleść innego przeciwnika....może także z Krakowa.... (OBY)

Re: 11,69 nowy rekord w dieslu by Masters Tuning
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Września, 2005, 19:49:30 »
Moj skrot myslowy jest rzeczywiscie dosyc szybki. Juz tlumacze, otoz Audi 2B robi niskie 13, skoda Diagtronika -jesli bedzie miala szczescie i nic nie padnie, nie bedzie falstartu itp to pogoni Mastersa. Masters jak dobrze stwierdziales jest poza zasiegiem 2B (mam nadzieje ze do czasu ;) ). Jednak zanim skoda stanie z Mastersem na kresce, rozegra walke z 2B ktora bedzie bardziej walka nerwow -glownie wlasnie dla skodzianki. Moj skrot myslowy powstal w wyniku artykuliku jaki jest na stronie glownej... To takie "moje boje" w glowie ;)

 Pozdrawiam serdecznie

Re: 11,69 nowy rekord w dieslu by Masters Tuning
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Września, 2005, 22:42:38 »
a jak tam krakowski golf?

Re: 11,69 nowy rekord w dieslu by Masters Tuning
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Września, 2005, 23:44:48 »
podobno dziala, mial testy ostatnio, ale podobno babcia mojego kolegi ktory jest znajomym meza ciotki mojej kuzynki.... wiec chyba "obaczymy na bemowie" Trzymam qciuki by sie cos zjawilo! A potem jak juz sie zjawi by zaistnailo pieknym akcentem na koniec sezonu! ...coby konkurencja miala o czym myslec przez zime ;)

Re: 11,69 nowy rekord w dieslu by Masters Tuning
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Września, 2005, 21:40:25 »
i co? W krakowie tyle zacnych firm. I vtech. I pX. A tylko 2B walczy.

Re: 11,69 nowy rekord w dieslu by Masters Tuning
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Października, 2005, 18:05:27 »
pX  nie wystawi diesla i juz. W przyszłym sezonie 3 klasy bezynowe. Może nie wygramy ale będzie zabawinie i szybko, auta już się testują.

skutecznadietka

Odp: 11,69 nowy rekord w dieslu by Masters Tuning
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Sierpnia, 2018, 23:55:32 »
Krakowski golf ? :)

miroslaw22323

Odp: 11,69 nowy rekord w dieslu by Masters Tuning
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Maja, 2021, 20:08:17 »
Dobrze ,że ten wątek jest. Można z tego wątku bardzo dużo się dowiedzieć.