TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

regeneracja turbiny vs wymiana na dobra uzywke, pilne

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

regeneracja turbiny vs wymiana na dobra uzywke, pilne
« dnia: 12 Września, 2006, 15:23:22 »
witam w moim agr turbina strasznie zyga olejem, tak wiec pdejrzewam ze dozyla swoich dni, moge kupic tanio turbine z 2004r z pojazdu o nieduzym przebiegu za 500zl, podejrzewam ze przynajmniej ze 100-120 tys jeszcze pojkreci, ale zastanawiam sie na oddaniem jej do regeneracji, ile kostuje taka przyjemnosc, przy normalnym uzytkwaniu na ile tys. km starcza regeneracja?



regeneracja turbiny vs wymiana na dobra uzywke, pilne
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Września, 2006, 10:14:28 »
Regenerowana prze  GARETTA  1820  zł  brutto     nowa  2200  zł  netto , a na ile starcza  to chyba  zalezy  od stylu jazdy  widzilem zajechane turbiny pp 30 tys  km i takei ktore mialy  400  tys  i dalej   chodzily

regeneracja turbiny vs wymiana na dobra uzywke, pilne
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Września, 2006, 19:45:38 »
Mam ten sam problem . Regeneracja turbiny w servisie BOSCH  w Słupsku kosztuje 1800 brutto + 200 zł robocizna. Turbina połyka mi olej i strasznie mi kopci z rury wydech. Mam golfa 3 z silnikiem 1,9 TDI 90 KM . Jezeli masz okazje kupic za 500 TO KUP I PODAJ MI NAMIARY NA TO ZRODLO.

Offline And280

  • ****
  • 360
regeneracja turbiny vs wymiana na dobra uzywke, pilne
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Września, 2006, 20:00:14 »
znajomy regenerowal turbine gdzies w okolicach koszalina i wzieli za regeneracje okolo 800 zl i turbawka przejechala juz od remontu kolo 150 tys i  ma sie jeszcze calkiem dobrze.
Nastepny tolek teraz 1M ASV

Offline Piro

  • *****
  • 1 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vtech, Vtechdyno, EVTUN
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
regeneracja turbiny vs wymiana na dobra uzywke, pilne
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Września, 2006, 21:32:29 »
Często daje się kupić nową turbinę taniej, niż regenerować. Warto pośledzić allegro i ebay.
...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl &