TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

akumulator zima

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline And280

  • ****
  • 360
akumulator zima
« dnia: 26 Września, 2006, 18:40:11 »
zbliza sie zima i z racji tego ze moje autko bedzie niestety stalo pod chmurka w tym roku no chyba ze bedzie strasznie zimno to gdzies je schowam, i w zwiazku z tym mam taka sprawe, widzialem kiedys u kogos na warsztacie ze mial taka fajna oslone zalozona na akumulatorze nawet z daszkiem u gory. chcialbym sobie tez takie cos sprawic bo wygladalo to jak kupne w srodku chyba byl steropian a wszystko bylo obszyte materialem. czy ktos widzial gdzies takie cudo lub cos podobnego i gdzie mozna takie cos dostac?? pozdrawiam


Nastepny tolek teraz 1M ASV

Offline And280

  • ****
  • 360
akumulator zima
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Września, 2006, 20:38:45 »
dzieki o takie cos mi wlasnie chodzilo:) a ze tak sie zapytam gdzie ty w tych niemczech przesiadujesz?? ja pracowalem kiedys 3 latka w szwabkach w takiej fajneij firmie o naziwe "Mosolf" firma ta zajmowala sie kompleksowymi naprawami autek od opon po antenki na dachu:) znaczy sie autko wjezdzalo uzywane i wyjezdzalo na lawecie do salonu:) nie bylo to zbytnio legalne i dlatego tez policja nie miala wstepu na teren zakladu chyba ze odbierala swoje pojazdy. na prakingu stalo zawsze kolo 100.000 aut od fiatow po porsche i nowiutenkie mercedesy. sorki za off topic jakos sie zapedzilem:))  a tu fotka z lotu ptaka  
Nastepny tolek teraz 1M ASV