TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

GOLFIV - PROBLEM Z LUSTERKAMI

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

60562882

GOLFIV - PROBLEM Z LUSTERKAMI
« dnia: 02 Listopada, 2006, 23:03:28 »
pOSZUKUJE SCHEMATU PODLACZENIA ELEKTRYCZNYCH LUSTEREK BO MAM MALY PROBLEM. KIEDY CHCE USTAWIC LEWE LUSTERKO USTAWIA MI SIE TEZ PRAE A GDY PRZELACZE NA PRAWE TO DZIALA TYLKO PRAWE.PRZELACZNIK MAM NOWY Z SERWISU WIEC TO RACZEJ KWESTIA JAKIEGOS ZWARCIA- KIEDY USTAWIE PRZELACZNIK W POZYCJI STEROWANIA LEWYM LUSTERKIEM I ODLACZE TO LUSTERKO W KOSTCE TO PRAWE I TAK SIE ZMIENIA- GDZIES JEST COS NIE TAK WIEC MOZE JAKAS MADRA GLOWA PORADZI CO SPRAWDZIC I GDZIE.
Z gory dziekuje



60562882

GOLFIV - PROBLEM Z LUSTERKAMI
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopada, 2006, 09:47:03 »
Moze ktos wie jak i gdzie ida kable do sterowania lusterkami - czy sa tylko ze soba polaczone i bora mase i zasilanie czy tez wchodza do jakiegos modulu lub koski i tam sie lacza.

60562882

GOLFIV - PROBLEM Z LUSTERKAMI
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Listopada, 2006, 22:47:27 »
Skoro nikt nie wie to ja podpowiem bo juz sam sie dowiedzialem.
Zamiast kombinowac i cudowac pojechalem do ASO i powiedzialem zeby mi to naprawili - pan grzeczny bardzo zdziwil sie mocno co chce naprawiac po czym stwierdzil ze: cyt"to taki patent VW i tak juz jest to zrobione i co najwyzej moge to zepsuc jezeli rozlacze te dwa lusterka" (zepsuc w sensie zmienic stan z oryginalu na inny )
Pozdrawiam wszystkich i tak sobie mysle ze czasem warto pojechac do aso niz samemu kombinowac.

Offline KDX

  • ****
  • 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • było: TOLEDO AFN, PASSAT AFN, jest: SUPERB AWX
GOLFIV - PROBLEM Z LUSTERKAMI
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Listopada, 2006, 19:21:55 »
w sprawie schematów - uderz może na goldhand.com.pl - kiedyś szukałem czegoś do Sprintera i o ile się nie mylę tam właśnie znalazłem. Pozdrawiam

Offline Cywa

  • *
  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
GOLFIV - PROBLEM Z LUSTERKAMI
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Listopada, 2006, 11:06:52 »
Jak już wspomniałeś taka sytuacja z lusterkami to standard. Ustawiając lewe, prawe też sie przemieszcza. A to w celu szybszego dopasowania ustawień lusterek do kierowcy. Np. kierowca zmienia pozycje za kierownicą i jednym ustawieniem dwie rzeczy (lusterka załatwia). Istnieje zawsze możliwość skorygowania prawego lusterka. Ja osobiście rzadko te opcje wykorzystywałem. Po zmianie auta z VAG na Forda trochę mi brakuje takiej opcji. To kwestia gustu, a jak wiemy o nim to sie trudno dyskutuje. Jednym odpowiada, a innym wręcz przeciwnie.
Ford Focus Kombi MK-I 1,8 TDCi 100KM