TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

KTO WIELKIM WYGRANYM, A KTO WIELKIM PRZEGRANYM W 2005 r. ?

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KTO WIELKIM WYGRANYM, A KTO WIELKIM PRZEGRANYM W 2005 r. ?
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Maja, 2005, 18:09:13 »
Cytat: "Kulin"
Ja stawiam na  V-TECH  !!!

i tyle...


z czym. Z parchowatym tipo w którym się leje woda z wydechu. Żartujesz chyba.... :)

Offline promax

  • *****
  • 555
KTO WIELKIM WYGRANYM, A KTO WIELKIM PRZEGRANYM W 2005 r. ?
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Maja, 2005, 22:02:21 »
Śmieją się z V-tech?? Jedni z tych co ludziom kitu nie wstawiają tani prześmiewcy!@
Prócz pojęcia i potencjału  mają jeszcze etykę i nie wstawiają byle bajerów by nabić sobie kaski w kieszenie.Pogadaj sobie z którymś z możnych V-techu,może to pierwszy kwadrasn bez staconej minuty w Twym życiu!!
Choć przez chwile bądz patriotą MediaMarkt zostaw idiotom!

Offline Medyk

  • *****
  • 107
  • Płeć: Mężczyzna
    • WSZYSTKO O DIESLACH - TDI.PL
KTO WIELKIM WYGRANYM, A KTO WIELKIM PRZEGRANYM W 2005 r. ?
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Maja, 2005, 16:44:06 »
Witam

Przed kolejnym postem w tym i kazdym innym temacie na naszym forum mam prosbe o niewracanie do starej metody obrazania jakiejkolwiek firmy. Jezeli uwazasz, ze ktos zrobil cos zle, to napisz jak Ty ten problem technicznie bys rozwiazal. Napewno taka wiedza sie przyda.

Reasumujac na tym forum nie klakierujemy firmom poprzez obrazanie innych.
SEMPER IN ALTUM

KTO WIELKIM WYGRANYM, A KTO WIELKIM PRZEGRANYM W 2005 r. ?
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Maja, 2005, 10:07:08 »
Cytat: "Medyk"
Witam

Przed kolejnym postem w tym i kazdym innym temacie na naszym forum mam prosbe o niewracanie do starej metody obrazania jakiejkolwiek firmy. Jezeli uwazasz, ze ktos zrobil cos zle, to napisz jak jak Ty ten problem technicznie bys rozwiazal. Napewno taka wiedza sie przyda.

Reasumujac na tym forum nie klakierujemy firmom poprzez obrazanie innych.


Ja mam rozwiazanie, ktore z powodzeniem dziala u mnie - jak nie potrafie czegos zrobic i sie nie znam to tego nierobie i jestem zadowolony :)

Offline ade

KTO WIELKIM WYGRANYM, A KTO WIELKIM PRZEGRANYM W 2005 r. ?
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Maja, 2005, 02:01:00 »
Cytat: "studiolights"
Cytat: "Kulin"
Ja stawiam na  V-TECH  !!!

i tyle...


z czym. Z parchowatym tipo w którym się leje woda z wydechu. Żartujesz chyba.... :)


wsumei to moglbys zaczac rozpoznawac samochody... chyba, ze znajomosc kilku najpopularniejszych modeli fiata wykracza poza twoje zdolnosci :twisted:
treetRacers Krakow

www.srk.aplus.pl

Offline da3

  • **
  • 127
KTO WIELKIM WYGRANYM, A KTO WIELKIM PRZEGRANYM W 2005 r. ?
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Maja, 2005, 11:58:54 »
no mimo wszystko Uno pojechalo duzo gorzej niz w zeszlym sezonie  a podobno dysponowalo duza wieksza moca:) no ale moze zmiana mechanikow nie wyszla mu na dobre :roll:

KTO WIELKIM WYGRANYM, A KTO WIELKIM PRZEGRANYM W 2005 r. ?
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Maja, 2005, 02:00:49 »
Poczekajmy. Dużo samochodów padło podaczas tej pierwszej eliminacjil Myślę, że następne starty będą już bardziej emocjonujące.
a tu tylko sprzątam.

KTO WIELKIM WYGRANYM, A KTO WIELKIM PRZEGRANYM W 2005 r. ?
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Maja, 2005, 18:51:05 »
Cytat: "Medyk"
Witam

Przed kolejnym postem w tym i kazdym innym temacie na naszym forum mam prosbe o niewracanie do starej metody obrazania jakiejkolwiek firmy. Jezeli uwazasz, ze ktos zrobil cos zle, to napisz jak Ty ten problem technicznie bys rozwiazal. Napewno taka wiedza sie przyda.

Reasumujac na tym forum nie klakierujemy firmom poprzez obrazanie innych.


Medyk jaki ty jestes mundry. Ale dobrze napisze konstruktywnie.

Jezeli najwieksza firma tuningowa w polsce posiadająca swoje odziały za granica wystawia auto któremu z wydechu leci woda oznacza to, że podczas jego powstawania popełniono karygodne błędy konstrukcyjne. Może w tej sprawie niech wypowie sie piro bo on na konstruowaniu aut zna sie najlepiej na tym forum. Ale sadze, że nie będzie wiedział. Bo gdyby wiedział to by mu sie z tego auta nie lało.

Nie napisze co trzeba zrobić, bo  nie wiem. wiem na pewno, że jak sie leje to jest cos nie tak. Starczy?


Cytat: "ade"
wsumei to moglbys zaczac rozpoznawac samochody... chyba, ze znajomosc kilku najpopularniejszych modeli fiata wykracza poza twoje zdolnosci


może mógłbym, ale dla mnie tipo czu uno to jeden ch.... . Po prostu kolejne włoskie g... i nie mam zamiary zaprzatac sobie głowy nazwami tych wehikułów

Offline dssn

  • *****
  • 559
    • http://www.terpior.prv.pl
KTO WIELKIM WYGRANYM, A KTO WIELKIM PRZEGRANYM W 2005 r. ?
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Maja, 2005, 19:14:05 »
no i co z tego ze leje sie woda?  a nie slyszales o samochodach na wodor a po spaleniu "paliwa" ze bedzie woda? moze taki wehikul wlasnie opracowali?
O

Offline da3

  • **
  • 127
KTO WIELKIM WYGRANYM, A KTO WIELKIM PRZEGRANYM W 2005 r. ?
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Maja, 2005, 19:29:43 »
dssn prosze Cie :roll:  byles na Bemowie czy tylko teoryzujesz??

Offline dssn

  • *****
  • 559
    • http://www.terpior.prv.pl
KTO WIELKIM WYGRANYM, A KTO WIELKIM PRZEGRANYM W 2005 r. ?
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Maja, 2005, 21:42:50 »
teoryzuje :D to byl taki zarcik sorki :/
O

Offline lolo

KTO WIELKIM WYGRANYM, A KTO WIELKIM PRZEGRANYM W 2005 r. ?
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Maja, 2005, 18:41:50 »
dać mu ostrzezenie <hahaha> / to tez taki zarcik :)