TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

ILE NAJSZYBCIEJ JECHAŁEŚ AUTEM???

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: ILE NAJSZYBCIEJ JECHAŁEŚ AUTEM???
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Listopada, 2007, 21:44:33 »
Opel Vectra B 1.8 16v 1997 - 220km/h

Odp: ILE NAJSZYBCIEJ JECHAŁEŚ AUTEM???
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Listopada, 2007, 13:44:38 »
żuk na holu miękkim 110 przy wyprzedzaniu , powoził mietkiem kaczką szalony "górol" a ja mokry cały
szybciej wróciłem na holu do domu niż dojechałbym o własnych siłach
jak sobie przypomnę ....

Partner 2,0HDi 90km  165km/h i brakło drogi




Offline rob555

  • *****
  • 578
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.tune-up.pl
Odp: ILE NAJSZYBCIEJ JECHAŁEŚ AUTEM???
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Listopada, 2007, 15:24:28 »
Seat cordoba 1.9 TDI po malych przerobkach  :P 260km/h...

Na rolkach w czasie pomiaru  ;D ;D

Po drogach wiecej jak 200 nie latam....nie ma gdzie.
hybrydowe turbiny, wtryski, chipy na ulice i do sportu
Hamownia podwoziowa inercyjna
Diagnostyka i serwis mechaniczny aut koncernu VAG
www.tune-up.pl - Tuning Gdansk

Odp: ILE NAJSZYBCIEJ JECHAŁEŚ AUTEM???
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Stycznia, 2008, 21:20:36 »
VW LT28 2,5tdi 102km - 170km/h licznikowe, wał i skrzynia z wersji 2,3benz.

Odp: ILE NAJSZYBCIEJ JECHAŁEŚ AUTEM???
« Odpowiedź #34 dnia: 12 Stycznia, 2008, 00:13:40 »
 
 Wybierając z aut które były moją własnością - rekord należy do:

 Astra H/GTC 1.7 standardowe 100KM / dwie osoby w aucie
 Na liczniku było 210km/h - trasa Katowice-Kraków   /  185km/h na moście Siekierkowskim w Warszawie      w normalnym ruchu ulicznym

 

Offline Piasek

  • ******
  • 1 301
Odp: ILE NAJSZYBCIEJ JECHAŁEŚ AUTEM???
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Stycznia, 2008, 08:48:34 »
  185km/h na moście Siekierkowskim w Warszawie      w normalnym ruchu ulicznym
No a jak ty tam tego dokonałeś ?? Nie twierdze ze to jest niemożliwe (ale to by trzebaby mieć ze 300KM pod noga i lekką budę żeby się bujnął do takiej prędkości na tak krótkim odcinku). W każdym bądź razie RESPECT dla kogoś komu się to udało (niewątpliwie słabym autkiem jakim jest posiadana przez Ciebie Astra) Kolega motocyklem (w nocy) rozwinał tam 226km/h (Honda CBR 900RR) ale to motor...

Offline mat11991

  • ****
  • 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Passat B6 - TDI 170 km BMR
Odp: ILE NAJSZYBCIEJ JECHAŁEŚ AUTEM???
« Odpowiedź #36 dnia: 12 Stycznia, 2008, 12:35:29 »
Cytuj
185km/h na moście Siekierkowskim w Warszawie      w normalnym ruchu ulicznym
mogła by tam stać ekipa tvn turbo z programu pirat ;)
Passat B6 - TDI 170 km BMR

http://change.menelgame.pl/change_please/9727482/

"Don't Worry, Don't Cry, Take Extasy And Fly..."

"Defqon Festival 2009"

Odp: ILE NAJSZYBCIEJ JECHAŁEŚ AUTEM???
« Odpowiedź #37 dnia: 13 Stycznia, 2008, 19:37:35 »
No a jak ty tam tego dokonałeś ?? Nie twierdze ze to jest niemożliwe (ale to by trzebaby mieć ze 300KM pod noga i lekką budę żeby się bujnął do takiej prędkości na tak krótkim odcinku). W każdym bądź razie RESPECT dla kogoś komu się to udało (niewątpliwie słabym autkiem jakim jest posiadana przez Ciebie Astra)

Z mojej strony nigdy nie traktowałem akcji na moście w kategoriach jakiegoś wielkiego "wyczynu". Owszem adrenalina była! ale nie to było moim celem. Pisząc "normalny ruch uliczny" miałem na myśli ogólne warunki występujące na moście w ciągu dnia a te wiadomo że codziennie są inne. Oczywiście nie dokonałem tego w godzinach szczytu ale gdzieś ok. 10.00-12.00 i jasna sprawa że nie byłoby to możliwe gdyby nie zadziałał tryb pt. "szczęśliwy układ aut na pasach". Moim zdaniem długość mostu jest co najmniej wystarczająca i startując od samego początku (od strony Wesołej) uzyskanie takiego wyniku nie powinno szokować... nawet w tak słabiutkim aucie jakim jest wspomniana Astra (szkoda że nie zmierzyłem sobie czasu). Było lato, sucha nawierzchnia, sportowe gumy, zero bagażu i poszeeedł jak po maśle... a chodziło o sprawdzenie zasady: "sprawne technicznie auto ma się rozpędzić do swojej prędkości max bez żadnych oporów". Kupiłem to auto jako używane i gdzieś na szybko musiałem sprawdzić czy spełnia tą normę.

Offline Piasek

  • ******
  • 1 301
Odp: ILE NAJSZYBCIEJ JECHAŁEŚ AUTEM???
« Odpowiedź #38 dnia: 14 Stycznia, 2008, 10:14:48 »
Największym problemem na tym moście nie jest bujnięcie sie do jakiejś tam prędkości a wyhamowanie z niej. Wspomniana Honda CBR 900RR od początku do końca mostu rozwinęłaby o wiele więcej z pewnością ale własnie... wspomniane metry potrzebne na hamowanie... Ostatnie kilkanaście metrów hamował już na pograniczu kontaktu z nawierzchnią tylnego koła (krótko mówiąc motocykl prawie dęba stawał ["stoppie" tak się to fachowo w slangu streetfighter`owców ta figura nazywa]. Zatem nie twierdże że nie rozwinąłeś tam takiej prędkości tylko ze było to nielada wyczynem żeby nie dość ze ja rozwinąć to jeszcze bezpiecznie wyhamować (a motocykl w kwestiach skuteczności hamulców [wynikającej z niskiej masy pojazdu] jest po prostu bezkonkurencyjny w porównaniu z samochodem...) Reasumując: przyjmiuję twój wynik za wiarygodny i nie polecam nikomu próby pobicia go... "Warszawka" ma niedaleko Modlin i tam można takie testy przeprowadzać z dużą dozą bezpieczeństwa... ;) My mamy niedaleko (no, zależy jak na to spojrzeć bo to 90 km) trasę koronowską... Tak, tak, tą słynną "koronowską" gdzie można się wyżyć pod warunkiem nie spotkania leśnego zwierzka i wstrzelenia się w przerwę pomiędzy zmianą patroli... 8) 8) 8)

Offline HOUEK

  • *
  • 19
  • Skoda Octavia Combi 1,9 TDI ALH 2004r
Odp: ILE NAJSZYBCIEJ JECHAŁEŚ AUTEM???
« Odpowiedź #39 dnia: 15 Stycznia, 2008, 20:38:15 »
Moja poczciwa Octavia 90KM ALH - 190km/h
Seat Ibiza AHU podkęcona na 120KM - 210km/h
Audi A6 3.0TDI Quattro - 265km/h (i gdzie tu blokada fabryczna do 250km/h?)