TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

glosna praca focusa

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

glosna praca focusa
« dnia: 01 Marzec, 2007, 13:52:20 »
 co mozna zrobic aby wygluszyc prace silnika dostalem juz jedna odpowiedz chodzi o ustawienie kata pompy czy zrobia mi to w fordzie czy ktos by sie podjal zadania bo uwazam ze tej klasy auto z bezposrednim wtryskiem paliwa powinno chodzic ciszej jezdzilem kolegi autem ford mondeo 1.8tdjestbardziej wyciszony czy moze miec na to wplyw tylna poduszka skrzyni biegow bo jest lekko uszkodzona czy moze byc zapchany katalizator mialem raz taka sytuacje ze dlugo jezdzilem na rezerwie podczas jazdu pare razy zablysnela mi kontrolka swiec i auto zgaslo  po chwili dalej pojechalo prosze jakies wskazowki serwis u nas slabo dziala ale kasuje jestem ze swidnicy woj dolnoslaskie
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec, 2007, 14:08:25 wysłana przez piotrhliwa »

Offline KRiZZ

• **
  • 51
  • Curoe Sportivo
Odp: glosna praca focusa
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Marzec, 2007, 22:12:34 »
Co do wygluszenia to polecam maty bitumiczne, wewnatrz auta (dzwi, podloga, bagaznik), grodz miedzy silnikiem a kabina pasazera oraz maske (do wygluszenia grodzi i maski potrzebne sa inne maty), na wszystko wydasz ok 200 zl no i trzeba wlozyc troche pracy, efekt jest naprawde zaskakujacy, jest znacznie ciszej.

Pozdrawiam

Offline Piro

• 1 225
  • Vtech, KMH
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
Odp: glosna praca focusa
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Marzec, 2007, 08:18:19 »
Jeżeli mocno się tłucze to faktycznie jakaś poduszka dogorywa i drganie przenosi się na karoserię.
Niewłaściwy kąt wtrysku jest główną przyczyną problemów z hałasem w tych silnikach. Każdy pompiarz ci to ustawi (serwis też, ale drogo).
...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl & Magazyn KMH online ;)
Wstyd, wstyd. Znowu auto na benzynę.