TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Konie ktore gdzies uciekly :-(

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Moretti

  • ****
  • 390
  • Płeć: Mężczyzna
Konie ktore gdzies uciekly :-(
« dnia: 09 Kwietnia, 2007, 00:23:58 »
To ja cos skrobne o JTD .......... Jest sobie LANCIA  JTD 1.9 Od roku jezdzi po wszystkich warsztatach w okolicy . Zostala przetestowana przez wszystkie najnowoczesniejsze komputery . Wychodzi ze jest zdrowa i nic jej nie dolega . Jeszcze nie mam hamowni , ale na moje oko :-))))...oceniam ze ma mniej mocy niz moj Peugeot 205 D z 1988 roku (60KM) ...doliczajac mase LANCI to kalkuluje jej moc na okolo 80KM. Moja diagnoza na chlopski rozum to za malo paliwa dostaje ,dlatego z ciekawosci zamontowalem BOXa i samochod odzyskal  jakies 10KM ....Co moze byc, czego tester nie jest w stanie wylapac ? Jeszcze nie zabralem sie za nia ....ale zanim zaczne jakas pomoc sie przyda.



Offline Moretti

  • ****
  • 390
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Konie ktore gdzies uciekly :-(
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Kwietnia, 2007, 15:10:49 »
Juz sie odnalazly konie  i nawet przybylo . Okazalo sie ze przeplywomierz byl zly . NIe rozumiem tylko jak przez tyle czasu zaden kompute nie znalaz tego .Komputer nawet  powiedzial (taka mialem informacje ) ze przeplywomierz jest dobry i ma 95% sprawnosci . Ja sie zastanawim czy jak ktoregos dnia  taki komputer powie ze operator dla rozjasnienia umyslu musi sobie strzelic baranka w sciane ,czy tez posluch i zrobi to  ???
 Zamontowale Box i moze ma ta LANCIA ze 120 KM .

Offline Piro

  • *****
  • 1 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vtech, Vtechdyno, EVTUN
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
Odp: Konie ktore gdzies uciekly :-(
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Maja, 2007, 10:28:43 »
Dlatego np. my zrobiliśmy sobie prosty tor pomiarowy, który bada możliwości przepływomierza poza autem, z wymuszonym przepływem powietrza. Elektroniczne systemy diagnostyczne potrafią ładnie "położyć" się przy ocenie stanu przepływomierza...
...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl &