TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

KMH magazyn - nowy miesiecznik na rynku

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piro

  • *****
  • 1 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vtech, Vtechdyno, EVTUN
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
Odp: KMH magazyn - nowy miesiecznik na rynku
« Odpowiedź #30 dnia: 12 Maja, 2007, 23:59:13 »
Powoli powoli.

Napisałem że biorę teraz pod uwagę auta VW i Audi - czyli niemieckie. Pierwsza propozycja odpada.

Jeżeli w drugim teście Polo miało drugie miejsce (a Seat trzecie) na 11 aut to chyba Clio na czele było dla kamuflażu ;)
...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl &

Odp: KMH magazyn - nowy miesiecznik na rynku
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Maja, 2007, 00:07:38 »
Jeżeli w drugim teście Polo miało drugie miejsce (a Seat trzecie) na 11 aut to chyba Clio na czele było dla kamuflażu ;)

Dobra, dobra. Malutki wygral :)

Odp: KMH magazyn - nowy miesiecznik na rynku
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Maja, 2007, 00:50:10 »
Jeżeli w drugim teście Polo miało drugie miejsce (a Seat trzecie) na 11 aut to chyba Clio na czele było dla kamuflażu ;)

Do tej pory tytułów innych niż AMiS nie czytałem - jakoś tak mi się wydawało, że to najrozsądniejsza propozycja. Coś mnie tknęło gdy poczytałem ten wątek i zacząłem się cofać. Cofałem się do numeru ze stycznia 2005 i powiem szczerze, że dopiero teraz uderzyło mnie to, o czm piszecie. Pomijając ten master test (poddaję się z pierwszą propozycją) zawsze wygrywały auta niemieckie, przy czym najczęściej było tak, że auta niemieckie konkurowały między sobą a auta reszty świata między sobą.

Dziękuję za otworzenie oczu. Po lekturze KMh już wiem, co będe co miesiąc kupował :)


Offline Piro

  • *****
  • 1 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vtech, Vtechdyno, EVTUN
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
Odp: KMH magazyn - nowy miesiecznik na rynku
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Maja, 2007, 09:49:45 »
Mnie osobiście też to wkurzało, że niemieckie gazety (i ich polskie kalki) są  w rzeczywistości stustronnicowymi folderami reklamowymi, które klient sam sobie kupuje.  >:( Coś jak "gazetka" w Tesco, tylko za kilka zeta. Nienawidzę gazet, które nie potrafią napisać prawdy i zdobyć się na choćby cień obiektywizmu - a wszystko przez pogoń za szmalem.
Rozumiem - stracą intratne reklamy, artykuły sponsorowane trzeba będzie za darmo pisać, cena gazety będzie musiała odzwierciedlać wartość jej wytworzenia (zresztą zawsze odzwierciedla - nie ma dobrej prasy która jest tania - albo jest cała sponsorowana i czyta się w niej to co producenci chcą abyś przeczytał, albo jest żałosną kalką zachodniej gazety, albo na miernym poziomie typu "gazeta dla ziomali", TuNiNg RuLeZZ, MoOj KoffaNy VW GoLf II. ;D ).
Ale zyskaliby za to rzesze wiernych czytelników którzy czekają na prawdę. Np. czekają na testy paliw, testy olejów, prawdziwe pojedynki samochodów, rzeczywiste poziomy awaryjności itd.

Nie mówię że nie ma dobrych niemieckich gazet moto. Ale nikt ich u nas nie wydaje (nie "kalkuje" chociażby). Podobnie z EVO, czy Top Gear.

Osobną sprawą jest, kto redaguje polskie wersje niemieckich gazet. Przeważnie (poza może paroma wyjątkami osobowymi) są to ludzie na poziomie tych, którzy robią u nas tuningową telewizję. Można usnąć, można ręce załamywać. Ale stylu i charyzmy - żadnej. ŻADNEJ.

Trudno oczekiwać od redaktorów "tuningowych" którzy wczoraj pracowali w wydawnictwie w innej gazecie, piszącej o matkach z dziećmi, aby znali się na tym, o czym piszą. Jakby im wikipedię wyłączyć, to by ciemność zapadła  ;D

Ostro ? Przynajmniej to tu mogę napisać, bo to wolny portal.  :D
...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl &

Odp: KMH magazyn - nowy miesiecznik na rynku
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Maja, 2007, 23:34:33 »
Jakby im wikipedię wyłączyć, to by ciemność zapadła  ;D

Tia... im się wtedy wyłącza umysł a włącza "pomroczność jasna"  :D

Offline Piro

  • *****
  • 1 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vtech, Vtechdyno, EVTUN
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
Odp: KMH magazyn - nowy miesiecznik na rynku
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Maja, 2007, 10:55:11 »
Chyba już nie będzie takiej jednostki chorobowej.  ;)
...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl &

Odp: KMH magazyn - nowy miesiecznik na rynku
« Odpowiedź #36 dnia: 18 Maja, 2007, 15:27:10 »
a dzis widze, ze werjsa elektroniczna ruszyla - www.kmh24.eu

Offline CrashGT

  • **
  • 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • VW Bora 1.9 TDI PD 130
Odp: KMH magazyn - nowy miesiecznik na rynku
« Odpowiedź #37 dnia: 18 Maja, 2007, 15:51:52 »
zapowiada sie ciekawie :)

Offline Piro

  • *****
  • 1 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vtech, Vtechdyno, EVTUN
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
Odp: KMH magazyn - nowy miesiecznik na rynku
« Odpowiedź #38 dnia: 20 Maja, 2007, 08:24:54 »
Myślę że ze 3 numery i będzie wszystko jasne.
...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl &

Offline lemon

Odp: KMH magazyn - nowy miesiecznik na rynku
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Maja, 2007, 17:55:16 »
Ot i madrego wartaloby posluchac (poczytac). ;)
Passat 3BG SE AWX Variant
Olej:bedzie Motul Specific 505.01

Passat B5 SE AFN
Olej: był Liqui Moly 10W40 Mos2 jest Motul 6100

Xsara II VTR 1.6 16V
Olej: Motul 8100

Odp: KMH magazyn - nowy miesiecznik na rynku
« Odpowiedź #40 dnia: 11 Czerwca, 2007, 16:53:22 »
A ja oportunistycznie kupiłem V12 - i nie jest taki zły.
Mają duże, ładne zdjęcia. Natomiast do poczytania jest relatywnie mało bo jest bardzo duża czcionka.
No i tłumaczenia chyba robi ktoś mało "techniczny".
Nieważna fura, ważne kto nią jedzie ;) Turbotechnika

Offline Moretti

  • ****
  • 390
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: KMH magazyn - nowy miesiecznik na rynku
« Odpowiedź #41 dnia: 16 Czerwca, 2007, 20:11:21 »
Wlasnie przeczytalem KMH ....zaczekam na nastepny numer zeby cos powiedziec na jego temat ..

Offline Piro

  • *****
  • 1 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vtech, Vtechdyno, EVTUN
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
Odp: KMH magazyn - nowy miesiecznik na rynku
« Odpowiedź #42 dnia: 17 Czerwca, 2007, 18:20:47 »
A co to za pismo "adac" ? To pismo niemieckiej drogowej służby ADAC ? I co tam jest napisane ?
...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl &

Offline Piro

  • *****
  • 1 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vtech, Vtechdyno, EVTUN
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
Odp: KMH magazyn - nowy miesiecznik na rynku
« Odpowiedź #43 dnia: 26 Czerwca, 2007, 11:23:08 »
Jasne.

BTW - jak opinie o drugim KMH ? Starałem się (zgodnie z zaleceniami mędrców z streetracing.pl  ;D ) pisać tylko wesoły felieton oraz test paliwa, który z racji metody ciężko było z...ć  (zepsuć oczywiście).
W trójeczce chyba dam bardziej ostro, żeby było na co narzekać :)

...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl &

Offline Medyk

  • *****
  • 107
  • Płeć: Mężczyzna
    • WSZYSTKO O DIESLACH - TDI.PL
Odp: KMH magazyn - nowy miesiecznik na rynku
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Czerwca, 2007, 16:24:46 »
Aloha,

A ja muszę się poskarżyć - wsółpraca kwitnie z KMH a ja muszę biegać do kiosku po gazetkę... nawet pojedyńczej prenumeraty nie dostałem... Ale tak to jest jak się coś robi społecznie... rozumiem, że to takie przygotowanie do bycia lekarzem... przecież to już jak dobrze pójdzie stanie się 10 lipca...

;D
SEMPER IN ALTUM