TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

TDI TUNING w zachodniopomorskim?

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TDI TUNING w zachodniopomorskim?
« dnia: 01 Lipca, 2007, 10:54:57 »
hej hej!

Pare dni temu kupiłem OCTAWIE 1.9 TDI silnik ALH (90KM) i chciałbym go troche podlkęcić.
Auto ma przejechane 142.000 MIL (mieszkam w anglii), pełny udokumentowany serwis, i w związku z tym mam parę pytań:

- czy znaczny przebieg nie ma negatywnego wpływu na przeróbki - mówie tylko o chip-tuningu
- jak sprawdzić czy turbina jest w dobrym stanie? 
- gdzie mógłym dokonać tych przeróbek z zachodniopomorskim - mówię o konkretnym warsztacie z hamownią?

Pozdrawiam



Offline rob555

  • *****
  • 578
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.tune-up.pl
Odp: TDI TUNING w zachodniopomorskim?
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lipca, 2007, 13:01:10 »

- czy znaczny przebieg nie ma negatywnego wpływu na przeróbki - mówie tylko o chip-tuningu
- jak sprawdzić czy turbina jest w dobrym stanie? 
- gdzie mógłym dokonać tych przeróbek z zachodniopomorskim - mówię o konkretnym warsztacie z hamownią?


Przebieg jest ok jesli chodzi o silnik. Normalny program nic mu nie zrobi. Turbiny nie da sie sprawdzic na 100%. Sa pewne symptomy ze umiera (np wycie, duzo oleju w kanalach dolotowych itd) ale i Ciebie ja bym na tej turbinie duzo nie pompowal. Albo leciutki tuning na prawie seryjnym doladowaniu albo swiezsza turbina (najlepiej juz bierz od 130) i wtedy dlubanko.
hybrydowe turbiny, wtryski, chipy na ulice i do sportu
Hamownia podwoziowa inercyjna
Diagnostyka i serwis mechaniczny aut koncernu VAG
www.tune-up.pl - Tuning Gdansk

Offline And280

  • ****
  • 360
Odp: TDI TUNING w zachodniopomorskim?
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Lipca, 2007, 15:45:41 »
a co do tunningu i hamowni w zachodniopomorskim to tego drugiego u nas brak, a program mozesz zrobic ale u jakichs panow w stodole wgraja ci program z emule i bedziesz musial sie cieszyc:) a tak na serio to poplyn sobie promem do gdanska , zabaluj jeden dzien nad naszym polskim morzem a w tym czasie Rob555 zaopiekuje sie dobrze twoim nowym nabytkiem:) pozdro
Nastepny tolek teraz 1M ASV