TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

tdi timming

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline And280

  • ****
  • 360
tdi timming
« dnia: 20 Lipca, 2007, 19:28:16 »
zmienilem wczoraj sobie kat wtrysku przy moim aucie i bloku 000  w pozycji 2 mam teraz okolo 52 ale niestety pozycja 9 podskoczyla mi az do 210 bylo tak zanim zaczalem krecic pompa( dodam ze wczesniej sciagalem rozrzad i zakladalem od nowa ale wszystko na znaczki ustawione) i w tdi timming niestety nie moge wycelowac w srodkowa kreske poniewaz punkt wychodzi ponad skale i widze jedynie pozioma kreske jak skacze, moglby mi poowiedziec co oznacza pozycja 9 ( wydaje mi sie ze temp paliwa tylko czemu taka wysoka ) tydz temu podlaczalem kompa i w poz 9 mialem wartosc 110.

tak wyglada u mnie wykres to co dorysowalem to ukazuje to co sie dzieje u mnie w samochodzie,

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/72f8cb7d4dcd4fa5.html


Nastepny tolek teraz 1M ASV

Offline And280

  • ****
  • 360
Odp: tdi timming
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Lipca, 2007, 19:44:24 »
dzisiaj podlaczylem ponownie vaga i wartosc w bloku 000 w pozycji 2 zmienila sie z 52 na 45 czy jest obawa ze moze dziac sie cos z klinem na wale czy moze po prostu troszke sie przestawil bez zadnej przyczyny?? dodam ze ustawianie odbywalo sie na biegu jalowym i po jezdzie nie bylo juz sprawdzanego kata dopiero dzisiaj, za tydzien znow sprawdze i okaze sie czy znow sie przestawil, wartosc w kanale 9 pozostala bez zmian 215 i to chyba duzo a temp paliwa vag pogazal 85 stopni tak ma byc??
Nastepny tolek teraz 1M ASV