TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

1,5 DCI RENO

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

1,5 DCI RENO
« dnia: 13 Lutego, 2005, 22:06:39 »
CZESC CZY KTOS CHIPOWAL LUB BOXOWAL SILNIK 1,5 DCI 80 KM RENO JAK TO JEZDZI PO MODYFIKACJI?



Offline Moretti

  • ****
  • 390
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 1,5 DCI RENO
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sierpnia, 2007, 11:58:35 »
Podczepiam sie do  juz starego watka , bo dopiero dzis mam swoje zdanie .
Ktos tam wczesniej napisal :
Witam
Jestem szczęśliwym posiadaczem renufki 1.5 dci 82KM i planuje go w najbliższym czasie troszkę zmodyfikować, aby poprawić trochę dynamike.
Pozdrawiam wszystkich
oje
    Tylko nie wiem z czego tu byc szczesliwym ,ale temat szczescia to inna baja i nie na tym forum  ;D
 Co do Renaul 1.5 dci moje zdnie o modyfikacji jest marne . Robilem probe z Megan 1.5 dCi 105 KM z 2006 roku  i przed modyfikacja  idzie to slabo , a po modyfikacji nie duzo lepiej  . Miedzy 2500 a 3500 troche wiecej dynamiki ...ale bardzo.. bardzo  malo . Ludzie zanim kupicie taki wynalazek z tak malym silnikiem musice zapomniec o mocy . Jest jaki jest ten samochod i taki ma zostac. To jest auto dla Pani domu na zakupy i wylacznie do tego. Mi osobiscie wstyd jest pobrac pieniadze za modyfikacje takiego samochodu. Wole nie zarobic , niz miec niezadowolonego klienta . Na temat marki i wszystkich tych bajerow co ma w srodku nie chce pisac, bo nie chce narobie sobie wrogow .
    Ale jesli ktos chce.... moge kulturalnie poklucic sie chwile ;) ....i z kims wymienic kilka "ostrych" zdan na ten temat  ;D
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpnia, 2007, 12:02:11 wysłana przez Moretti »

Offline promax

  • *****
  • 555
Odp: 1,5 DCI RENO
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Sierpnia, 2007, 14:15:27 »
Brafo za uczciwe podejście do tematu
Choć przez chwile bądz patriotą MediaMarkt zostaw idiotom!