TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Jaki silnik polecicie w dostawczaku?

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Jaki silnik polecicie w dostawczaku?
« Odpowiedź #45 dnia: 21 Listopada, 2007, 17:25:21 »
a co by sie moglo stac? golfik stracil by na wartosci, blacharz by zarobil a jakis durny polaczek dalby za to jeszcze 10000......

Offline promax

  • *****
  • 555
Odp: Jaki silnik polecicie w dostawczaku?
« Odpowiedź #46 dnia: 21 Listopada, 2007, 17:56:31 »
Bosze ,widzisz i nie grzmisz a głupota się szerzy ....
Choć przez chwile bądz patriotą MediaMarkt zostaw idiotom!

Offline Piasek

  • ******
  • 1 301
Odp: Jaki silnik polecicie w dostawczaku?
« Odpowiedź #47 dnia: 21 Listopada, 2007, 18:39:24 »
Noooo... Widzę nasz narodowy "krytykantyzm" doszedł do głosu... ;D Panowie (i panie) - każdy ma w sobie jakąś barierę głupoty (a nawet debilizmu) której nie przekracza - sęk w tym, że jedni mają ją wyżej, inni niżej (a część w ogóle tego nie posiada) Ci z 3-ciej grupy zasadniczo siedzą na Wiejskiej w naszym narodowym cyrku. Co się zaś lawetki tyczy - to gdybym nie był pewien tego co mam - to bym z nią na zachód nie jeździł... Boście się naoglądali szrotów jakimi to nasi "pseudo-importerzy" wymiatają na zachód (ja też z resztą sporo ich widziałem) i generalizujecie. Ja zasadniczo importem samochodów zajmuje sie dorywczo, trochę z pasji, trochę z zamiłowania, bo mnie to po prostu "rajcuje". Jedni zbierają znaczki, inni hodują gołębie - ja ściągam samochody. A że sie cżłowiek od czasu do czasu bujnie autem na autostradzie do "nieludzkich jak na nasze polskie realia drogowe" wartości na prędkościomierzu, to bardziej w celu chwilowego sprawdzenia możliwości auta, bądź też nadgonienia trochę, żeby można się było gdzieś ze 3h kimnąć - ot, co. 1500km samochodem osobowym to spora odległość - jeżeli do tego dopniemy lawetę (prędkość max 110km\h) to mamy bite 16h jazdy - NON STOP. Dlatego każda okazja nadgonienia "ze 300 km" jest dobra, aby sobie podarować odrobinę luksusu w postaci snu. Jednakże każde nikt (a przynajmniej ja) nie jest aż tak głupi żeby robić takie wyczyny w godzinach szczytu - bo by mnie Policja autostradowa zgarnęła prędzej niż bym 130 na cyferblacie zobaczył... Jak nigdzie sprawdza sie tu stare polskie (a może nie tylko polskie) przysłowie: jak się dba - tak się ma. A naoglądałem się lawet z pourywanymi kołami po drodze... Ale... Jak się zakłada najgorsze zjeżdżone dziadostwo na koła (zamiast dobrych fabrycznie nowych opon z indeksem C i podwyższoną nośnością) to się tak później kończy... Jednakże dla "przepisowych purystów" - w 99% przypadków jeżdżę zgodnie z przepisami... P.S. Jak sobie postoicie 5h w korku na autostradzie to sami zobaczycie jak "ciężeje" stopa nad pedałem gazu 8)

Odp: Jaki silnik polecicie w dostawczaku?
« Odpowiedź #48 dnia: 21 Listopada, 2007, 19:50:46 »
kolego piasku nikt [bynajmniej] ja nie ma cie tu za szalenca czy tzw. klepacza aut..ale sam przyznasz ze wiele rzeczy sie w polsce dzieje[sam pisales ze polak potrafi] tak moje stwierdzenie po tym co wiem, widze i widzialem jest jak najbardziej zasadne...ale jesli cie urazilem to przepraszam..

Offline mat11991

  • ****
  • 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Passat B6 - TDI 170 km BMR
Odp: Jaki silnik polecicie w dostawczaku?
« Odpowiedź #49 dnia: 21 Listopada, 2007, 21:38:10 »
mam uraz do pękających gumek ( nie tylko w samochodzie 8) ) --- raz sobie jadę krajową 2 w kierunku poznania za lawetą a tu jebut pękła opona i wciągnęło ją całą do rowu ...... a wszystko to się działo przed moją maską przy prędkości zaledwie 90km/h a nie 150km/h ..... no widok straszny ..... stres dla mnie zajeb.sty >:(
Passat B6 - TDI 170 km BMR

http://change.menelgame.pl/change_please/9727482/

"Don't Worry, Don't Cry, Take Extasy And Fly..."

"Defqon Festival 2009"

Odp: Jaki silnik polecicie w dostawczaku?
« Odpowiedź #50 dnia: 22 Listopada, 2007, 17:39:07 »
he he mojemu koledze tez pekla gumka...dzisiaj ma zone i corke....hehehehehe...

Offline promax

  • *****
  • 555
Odp: Jaki silnik polecicie w dostawczaku?
« Odpowiedź #51 dnia: 22 Listopada, 2007, 18:31:32 »
Bosze ,lubicie chłopaki pogadać na temat
Choć przez chwile bądz patriotą MediaMarkt zostaw idiotom!

Odp: Jaki silnik polecicie w dostawczaku?
« Odpowiedź #52 dnia: 22 Listopada, 2007, 19:33:30 »
w koncu to strona dla prawdziwych mezczyzn...szybkie auta...duze piwo...piekne kobiety.....no i róznego typu awarie....

Offline mat11991

  • ****
  • 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Passat B6 - TDI 170 km BMR
Odp: Jaki silnik polecicie w dostawczaku?
« Odpowiedź #53 dnia: 22 Listopada, 2007, 19:46:40 »
Cytuj
he he mojemu koledze tez pekla gumka

szkoda że nie miał zapasówki ;D pełnowymiarowej a nie dojazdówki HAHAHA :D ;D
Passat B6 - TDI 170 km BMR

http://change.menelgame.pl/change_please/9727482/

"Don't Worry, Don't Cry, Take Extasy And Fly..."

"Defqon Festival 2009"