TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

AFN ZLE ODPALA JAK JEST ZIMNY

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rob555

  • *****
  • 578
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.tune-up.pl
Odp: AFN ZLE ODPALA JAK JEST ZIMNY
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Listopada, 2007, 00:10:07 »
. Pociesza tylko fakt iż jest już tak dużo zakładów naprawiających to ustrojstwo że koszty regeneracji nie są tak astronomicznie wysokie jak w przypadku pompowtryskiwaczy

Koszt NOWYCH pompek na allegro 4szt 1500zl-2000zl
Sprawdzone uzywki ok 1200zl.....
hybrydowe turbiny, wtryski, chipy na ulice i do sportu
Hamownia podwoziowa inercyjna
Diagnostyka i serwis mechaniczny aut koncernu VAG
www.tune-up.pl - Tuning Gdansk

Offline Piasek

  • ******
  • 1 301
Odp: AFN ZLE ODPALA JAK JEST ZIMNY
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Listopada, 2007, 09:23:39 »
http://tdi.pl/component/option,com_smf/Itemid,5/topic,2211.0/ no ja tutaj opisąłem swoje perypetie związane z pompowtryskami jak i fak iż za 1200 zł kupiłem kpl 4 szt oryginalnych, fabrycznie nowych.

Odp: AFN ZLE ODPALA JAK JEST ZIMNY
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Listopada, 2007, 17:43:25 »
Dziekuje za poruszenie tego tematu.
powiem tak wymienilem świeczki okazało sie ze byly wszystkie uwalone zalozylem swieczki boscha i po 2 dniach stania samochodu na dworze samochod palim na 4,5 obrotu z tym ze nadal wystepuje cos takiego jak by przyspieszenie na 1 sek silnika po rozruchu, dzieje sie to tylko przy pierszwym odpaleniu.
kedy zostawilem zapalony samochod na ok 20 min to z ruły wyd. zaczala lecic para (wiadomo jak to zimny motor) po czym samochod delikatnie zaczął kopic hmm nie czarny ale raczej taki siwy kolor. (przy przegazowaniu nie kopci na czarno)
nie mam koncepcji juz na ten motor.
powiedzcie mi mam swojego vag i wiem ze na nim tez jest mozliwosc sprawdzenia wyprzedzenia zaplonu, jaki on powinien byc i w ktorek komurce w vag go poszukac???
pozdrawiam

Odp: AFN ZLE ODPALA JAK JEST ZIMNY
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Listopada, 2007, 22:32:52 »
temat zamykam bo juz doszedlem co bylo powodem.
bez legalengo vaga ani rusz.
pozdrawiam