TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Almera II 2,2 Di

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DieselFan

  • **
  • 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • got milf?
Almera II 2,2 Di
« dnia: 06 Grudnia, 2007, 00:04:00 »
nie wiem czy to odpowiednie miejsce na ten wątek. jeśli nie,proszę go przenieść.

jadę jutro w nocy na Litwę,do Mariampola (słyszałem,że tam można spotkać sporo fajnych rzeczy). mam chrapkę na almerę II 2.2 Di. i tu pytanie-opłaca się? chodzi o ekonomię-spalanie i części,przeglądy itd. poza tym myślę o mazdzie 323F z okolic 1998/99-ta sama kwestia. ojciec mi kwęczy,że jakiś tam handlarzyna mu rzucił,że "japońce mają drogie części" i że "najlepiej wziąć jakiegoś niemca albo rovera". a ja myślę,że po prostu chwali to,co akurat ma do sprzedania. słyszałem wiele o bezawaryjności almery czy 323-tyle że nie wiem jak użytkował samochód poprzedni właściciel... kto ma Waszym zdaniem rację?

prosiłbym o ekspresowe odpowiedz,żeby zdążyć przeczytać przed wyjazdem. z góry serdecznie dziękuję.


got milf?

Offline Piro

  • *****
  • 1 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vtech, Vtechdyno, EVTUN
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
Odp: Almera II 2,2 Di
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Grudnia, 2007, 07:35:02 »
Almera jest zupełnie udanym autem, na silnik też narzekania nie słyszałem. Wszystko zależy od proporcji cena/jakość.
Co do 323 to ciężko mi cokolwiek powiedzieć.
...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl &

Offline Piasek

  • ******
  • 1 301
Odp: Almera II 2,2 Di
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Grudnia, 2007, 13:08:44 »
Do czego to dosżło w tym kraju... Auta już nie tylko z zachodu ale i wschodu ściągamy... A na krajowe jak nas stac nie było tak nas stać nie będzie... Oj przykre to niezmiernie... Już wystarczy ze na zachodzie uchodzimy za "śmieciarzy" to teraz jeszcze nam identyczna karteczkę na wschodzie przykleją... :(

Offline DieselFan

  • **
  • 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • got milf?
Odp: Almera II 2,2 Di
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Grudnia, 2007, 23:00:56 »
no wiesz,nie każdego stać na kupno nowego auta...
got milf?

Offline Piro

  • *****
  • 1 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vtech, Vtechdyno, EVTUN
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
Odp: Almera II 2,2 Di
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Grudnia, 2007, 15:08:44 »
Przecież auta na Litwie tez są ściągane z Zachodu. Na jedno wychodzi
...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl &

Offline DieselFan

  • **
  • 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • got milf?
Odp: Almera II 2,2 Di
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Grudnia, 2007, 19:15:29 »
oj,nie... uwierz mi,że nie na jedno...
got milf?

Offline Piro

  • *****
  • 1 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vtech, Vtechdyno, EVTUN
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
Odp: Almera II 2,2 Di
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Grudnia, 2007, 20:16:43 »
To daj głos.
Ja nie znam sprawy. Widzę tylko, jak jeżdżę do oddziału Vtech w Dortmundzie, że Litwini w najlepsze ciągną auta z zachodu. Co więcej - oni zawsze mają lawety na kilka aut, nie ciągną po jednym jak Polacy. Tyle mojej obserwacji.
...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl &

Offline Moretti

  • ****
  • 390
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Almera II 2,2 Di
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Grudnia, 2007, 23:16:57 »
Jak Litwini ciagna 9 aut naraz to na wschodniej granicy masz je tansze niz samemu jechac do niemiec ....i wszystki dobre zebrane w jednym miejscu . Dobre , to zanczy odpowiednia cena do stanu samochodu ....
« Ostatnia zmiana: 10 Grudnia, 2007, 10:52:41 wysłana przez Moretti »

Offline DieselFan

  • **
  • 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • got milf?
Odp: Almera II 2,2 Di
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Grudnia, 2007, 00:25:37 »
otóż to! śfienta racja. Moretti ma u mnie browara:D

pozostaje tylko pytanie:skąd Litwini wracają?;)
got milf?

Offline Piro

  • *****
  • 1 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vtech, Vtechdyno, EVTUN
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
Odp: Almera II 2,2 Di
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Grudnia, 2007, 09:05:24 »
Z nocnej wracają wycieczki...
...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl &

Offline Piasek

  • ******
  • 1 301
Odp: Almera II 2,2 Di
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Grudnia, 2007, 10:00:43 »
Niedaleko mnie interes komisowy prowadzi koleś któremu właśnie "bracia ze wschodu" LOHR`ami wożą pojazdy z Włoch, Francji itp... I na prawdę koleś ma dużo taniej pojazdy  - włąśnie ze względu na fakt kupowania i transportu "hurtowego" pojazdów... 2-3x w tygodniu przychodzi laweta (9-10 szt) i wszystko praktycznie "od ręki" schodzi i rozjeżdża się po kraju - często widuję później te lawety na giełdzie w Poznaniu gdzie właściciel twierdzi ze sam osobiście przywióżł auto z Włoch... Heheheh Pomysłowy naród... Jak chcecie obejrzeć sobie ofertę gościa to poszukajcie na Gratce komisu w Radziejowie (kujawsko-pomorskie) i porównajcie ceny analogicznych na mobile.de czy innych wyszukiwarkach...