TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

REPUTACJA

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piasek

• 1 480
REPUTACJA
« dnia: 17 Grudzień, 2007, 15:58:36 »
Co z tym jest i o co tak właściwie chodzi co niektórym. Piszę sobie odpowiedź którąś już z kolei na dany wątek, wchodzę po pół godzinie na ten sam wątek bo pojawiła się kontynuacja/odpowiedź. Odpowiedź faktycznie kontynuująca dalej temat lub wnosząca nowe możliwości do wątku a reputacja u wszystkich biorących udział w wątku (lub co niektórych) poszła punkt w dół ??? No zaraz... Nie chodzi mi o jakieś punkciki czy rywalizację ale o elementarne wyjaśnienie czy ktoś tu się zalogował (nie wiem po co) i się bawi – czy po prostu jest to zwykła ludzka POLSKA złośliwość... Bo chyba po to to jest aby można było ocenić poziom wiedzy uczestników wątku i jeżeli ktoś kto ma reputację załóżmy 50 i drugi co ma 40 – zalecą np. wymianę tej samej części lub sprawdzenie tego samego elementu to jest duże prawdopodobieństwo że ci dwaj „user`zy” mają rację i należałoby swoje kroki skierować ku właśnie tej podpowiedzi a nie zastosować się do 3-ciej, w której jest mowa o zastawieniu dyktą chłodnicy w przypadku świecącej kontrolki: awaria układu zapłonowego... Po to ktoś  poświęca tu swój czas aby ktoś kto ma problem nie musiał wywalać pieniędzy na rzeczy, które może wykonać we własnym zakresie... Chyba taka była idea tworzenia tego forum... Bo widzę ludzi, którzy kiedy zaczynałem mieli +15 a teraz mają -9 tylko dlatego że ośmielili się podjąć polemikę z jakimś furiatem który jest święcie przekonany o własnej racji i wali „po minusie”. Sam się przekonałem że nie zawsze miałem rację odnośnie pewnych rzeczy lub też moje opinie czy rady okazały się nietrafione – ale to nie jest powód dla mnie aby innym, którzy mieli rację „jechać po reputacji” tylko dla tego że mam inne zdanie... LUDZIE – POHAMUJCIE AGRESJĘ !!! (bo się tu zaraz Interia zrobi)...
I teraz mała sugestia do moderatora (ów)
Może by tak wprowadzić uzasadnienia swoich punktów „na plus i minus” dla użytkowników je przyznających, bo się tu zaraz okaże że wszyscy będą mieli po –15 tylko dla tego ze się jakiś dzieciak zalogował, albo ktoś jest złośliwy i ma zły dzień...

Offline mat11991

• 525
  • Passat B6 - TDI 170 km BMR
Odp: REPUTACJA
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Grudzień, 2007, 17:05:52 »
nie będę udawał że to mnie nie dotknęło ( znaczy się że mi "ktoś" potuptał po reputacji , a nie że psychicznie dotknęło ;)) ale szczerze mówiąc ja się tym nie przejmuję.... dla mnie może być tak jak jest... reputacja nie jest świadectwem wiedzy .... każdy kto siedzi tu przynajmniej tydzień wie kto mu może w jakiś sposób pomóc.....
Passat B6 - TDI 170 km BMR

http://change.menelgame.pl/change_please/9727482/

"Don't Worry, Don't Cry, Take Extasy And Fly..."

"Defqon Festival 2009"

Offline pagori

• 317
  • było 137 KM , 340 Nm
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Grudzień, 2007, 17:22:38 »
w każdym wątku wpisuje zawsze tak jak myśle , wiadome jest że nie zawsze mam racje ale nawet jeżeli jej nie mam to ktoś inny może wyprowadzić mnie z błędu . To właśnie wydaje mi sie istotą tego forum że kiedy coś wiem zawsze mogę sie mylić i chwała tym ktorzy temat znają lepiej bo moja wiedza w tej kwestii pogłębia sie . I wydaje mi sie złośliwością dawanie minusów w reputacji , ale to zależy od ambicji , dla mnie to nie istotne . Głowa do góry !
Złodziejowi golfa wielki sisior w pupe !

Offline Marco

• 283
  • Golf III TDI 1Z
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Grudzień, 2007, 17:26:41 »
Myśle że ktoś ma z tego niezły ubaw... mi też pare punkcików poleciało ::)
GOLF III TDI 1Z

Offline Remek

• **
  • 116
  • 1.9 TDi 110KM AFN (sprzedam)
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Grudzień, 2007, 23:10:33 »
Mysle ze admin móglby zlokalizowac tego delikwenta-fajnie by było gdyby sie to udało. Tacy ludzie, którzy robią sobie "jaja" nie sa tutaj zbyt potrzebni.
Ludzie... to nie wiedzą jaka siła drzemie w Dieslach...

Offline promax

• 584
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Grudzień, 2007, 13:39:59 »
Bez sensu jest to że można jednej i tej samej osobie dodać lub ująć punkty z reputacji co godzine
Jak dla mnie to nawet raz na dzień (jeśli tyczy się to tej samej osoby ) jest wystarczające
Choć przez chwile bądz patriotą MediaMarkt zostaw idiotom!

« Odpowiedź #6 dnia: 18 Grudzień, 2007, 17:33:35 »
 a wedlug mnie te plusy, minusy srele morele wcale nie sa tu potrzebne no chyba ze jest ktos kto tylko na to liczy i swej wiedzy urzycza tylko dla potrzeby plusa i go urazilem to przepraszam...ale jest tak ze wchodzacy na forum nowy uzytkownik ktory ma problem, moze nie liczys sie ze zdaniem osoby ktora akurat ma reputacie minus 11, a ma racje w danym watku tylko bedzie sie kierowal rada osoby ktora posiada tej reputacji40..............to samo tyczy sie moderatorow bywalcow, i tych skrobnietych...........trzeba by utworzyc tak zwany zwiazek zawodowy forumowiczow i zaglosowac nad zlikwidowaniem tego ja moge byc jarkiem ktos inny leszkiem i bedziemy pilnowac tu kultury ,....bo prawo musi byc respektowane...nie wychowalismy sie na podworku z kluczem na szyji aby nas tak podliczano....zaraz zaraz o co chodzi.........................
DOSTANE PLUSA?

Offline pagori

• 317
  • było 137 KM , 340 Nm
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Grudzień, 2007, 18:52:53 »
Właśnie kliknąłem wszystkim dodając plusa w reputacji ! ;)
Złodziejowi golfa wielki sisior w pupe !

« Odpowiedź #8 dnia: 18 Grudzień, 2007, 20:17:02 »
mi tez mi tez dajcie ;D ;D ;D ;D ;) ;) ;) ;)

Offline Marco

• 283
  • Golf III TDI 1Z
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Grudzień, 2007, 21:58:43 »
Wole mieć racje niż sztuczną reputacje ;D
GOLF III TDI 1Z

Offline mat11991

• 525
  • Passat B6 - TDI 170 km BMR
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Grudzień, 2007, 22:23:40 »
ojjj nie drażnij wilka :D a co będzie jak ten ktoś to przeczyta?? ;D
Passat B6 - TDI 170 km BMR

http://change.menelgame.pl/change_please/9727482/

"Don't Worry, Don't Cry, Take Extasy And Fly..."

"Defqon Festival 2009"

Offline Marco

• 283
  • Golf III TDI 1Z
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Grudzień, 2007, 22:30:37 »
Pewnie mi potupie porzadnie po reputacji :D
GOLF III TDI 1Z

Offline Szara Eminencja

• 82
  • 1.8T | 183KM | 301Nm
    • tdi.pl
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Grudzień, 2007, 09:01:39 »
Zróbcie ankietę, wyłączyć lub zostawić.

Offline tvardy

• **
  • 65
    • Uno Klub Polska
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Grudzień, 2007, 10:39:43 »
Według mnie to właśnie ta reputacja na forum powinna informować nas o danym użytkowniku
im wyższa tym wiadomo... ma się większe poważanie dla danego człowieka bo przecież nie znamy się z reala a tylko z forum...

Jednak żeby tak było musi ta funkcja forum być traktowana poważnie... co jednak nie ma miejsca...

więc może lepiej żeby jej nie było
>> tvardy <<

UKP&BBM Member - Fiat MareaWeekend 2,4JTD HLX

« Odpowiedź #14 dnia: 19 Grudzień, 2007, 17:36:29 »
wlasnie reputacja potrzebna, reputacja niepotrzebna to moze zrobmy ta ankiete i cos to zmieni....a jezeli chodzi o powazanie to ja ze swej strony nie patrze na reputacje tylko na pomoc w moim problemie...ja jestem przeciw......i niech mi sie baba pod moje logo nie podszywa bo ja zawsze pisze i 17.00....