TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Uwaga na stację paliw LDS !!!

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piasek

  • ******
  • 1 301
Uwaga na stację paliw LDS !!!
« dnia: 02 Stycznia, 2008, 10:43:03 »
LDS Spółka Akcyjna - stacja paliw Bolesław (32-329), ul. Wyzwolenia 1h - to jest po trasie z centrum Polski w góry... Chyba jeszcze na krajowej "jedynce". Paliwo mają tańsze kilka groszy niż inni ale - LETNIE... Zalałem 50 litrów bo sie akurat rezerwa zapaliła kilometr prtzed tą stacją to zjechałem na najbliższą jaką spotkałem... Oj... żeby mi się właściciel pod rękę nawinął... Kur... aż się iskrzyło kiedy po nocy auto się dławić zaczęło przy pierwszej górce... Dopuki motor nie miał obciążenia to szedł, jak tylko się pojawiło to parafina zatykała cały filtr i czkawki dostawał (do tego stopnia że sie poradzić pod górkę nie mógł:/:/:/ - normalnie zabiłbym za to...) MOGLIŚCIE PALANTY wywiesić kartkę ze sprzedajecie letnie to bym dodatek wlał do zbiornika (albo na inną stację pojechał...). Dopiero po 15-20km auto zaczynało iść normalnie...
Dodam tylko że przed wyjazdem wymieniłem olej i wszystkie filtry - WŁĄCZNIE Z PALIWOWYM !!! (a tankowanie na tej feralnej stacji nastąpiło dopiero po uprzednim wypaleniu paliwa które miałem w pojeździe - 500 km auto zrobiło)