TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Big problem.pomocy

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Big problem.pomocy
« dnia: 16 Stycznia, 2008, 14:52:34 »
1z . Jeździł bez problemu palił na dotyk a teraz coś mu odwaliło.wyszedłem ze sklepu i zapala na tyk i zaraz gaśnie. Zbiesił się? Stoję i klnę. Co może być?



Offline pagori

  • ***
  • 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • było 137 KM , 340 Nm
Odp: Big problem.pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Stycznia, 2008, 15:19:24 »
Jak miałem Polo 1.3 benzynkę miałem dokładnie to samo , jedna z wtyczek miała delikatne zwarcie i przypaliła się , wystarczyło tylko zmienić położenie kierownicy , tak aby delikatnie zruszyć kabel i odpalał bezproblemu . Objawy te same zapalał i gasł po ułamku sekundy . To była taka wtyczka na grubym czerwonym kablu wpinana od tyłu do kasety z bezpiecznikami , po wymianie wtyczki problem ustąpił od razu - ale zanim to znalazłem minęło prawie dwa lata   ;D

Ale czy u ciebie to samo jest ? Sprawdz .
Złodziejowi golfa wielki sisior w pupe !

Odp: Big problem.pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Stycznia, 2008, 20:45:16 »
pierwsze co to sprawdziłem wszystkie wtyczki pod maską,wpinałem i wypinałem ale nic nie dało. sklęłem go jeszcze raz i zadzwoniłem po kumpla .holowanie 40 km bo warsztat po drodze zamknięty już (16.00 :o) a pod domem wpadliśmy na pomysł że to może coś z immobilajzerem ??? kluczyk w stacyjce,przekręcić zamknąć z pilota i odpalić. BINGO.zgasiłem otworzyłem pilotem i wszystko ok.mało mnie szlag nie trafił.tyle holowania!!! ale chociaż chodzi ;D ;D ;D