TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Firma TRW - jakie opinie?

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Firma TRW - jakie opinie?
« dnia: 09 Lutego, 2008, 13:57:15 »
Witam, niedlugo będe wymieniał przedmie swożnie, tuleje, drążki itd. w VW golfie IV.
Znajomy proponuje mi czesci firmy TRW. Co o nich sądzicie? nie jest to jakaś tania produkcja z chin?
Czekam na opinie.



Offline voytec

  • *
  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Firma TRW - jakie opinie?
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Lutego, 2008, 18:39:34 »
Znajomy proponuje mi czesci firmy TRW. Co o nich sądzicie?

Tak dla orientacji  - TRW to nie peryferyjna manufaktura, a jeden z gigantow w branzy
motoryzacyjnej. Osobiscie nie spotkalem sie z opinia 'in minus' na produkty TRW, chociaz
wiadomo, ze jednostkowych przypadkow wadliwych czesci nie da sie w 100% wykluczyc,
ale dotyczy to kazdego producenta.

Cytuj
nie jest to jakaś tania produkcja z chin?

Zapewne jest to takze "tania produkcja z chin", bo nie wybrazam sobie, aby globalny koncern
zbagatelizowal korzysci plynace z inwestowania w dokladnie tej czesci Azji, niemniej nie powinno
to miec zasadniczego znaczenia przy standaryzacji produkcji i odpowiedniej kontroli jakosci, o
co IMO TRW nalezycie dba.
A`propos "taniej produkcji" - TRW to takze cztery duze zaklady w RP.

Cytuj
Czekam na opinie.

Zatem krotko - ja jestem na TAK.

Pozdr.
>>>Proste są dla szybkich samochodów - zakręty dla szybkich kierowców<<<

Offline Piasek

  • ******
  • 1 301
Odp: Firma TRW - jakie opinie?
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Lutego, 2008, 20:00:01 »
TRW = Lucas...
90% części zastosowanych przy montażu Twojego pojazdu jest opatrzone logo Lucas`a...
TRW
MOOG
Febi
Lamforder
To są światowi giganci w dziedzinie produkcji elementów zawieszenia... Praktycznie 90% europejskich pojazdów na etapie montażu wyposażana jest w części tych 4 producentów

Odp: Firma TRW - jakie opinie?
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Marca, 2012, 09:23:10 »
Sorry, że odgrzeję kotleta, ale TRW z chińszczyzną nic wspólnego nie ma. To bardzo dobry producent części na aftermarket i oem i z czystym sumieniem mogę go polecić, bo korzystałem i wciąż korzystam z ich produktów b. często i nigdy lipy nie było ;) Kto jest ciekawski, może sobie przeczytać krótką sylwetkę firmy - części TRW bądź zgooglować ich stronę. pzdr;)