TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Wynik pracy pewnych inżynierów od silników TDI

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marco

  • ***
  • 259
  • Golf III TDI 1Z
Odp: Wynik pracy pewnych inżynierów od silników TDI
« Odpowiedź #30 dnia: 17 Marca, 2008, 08:46:51 »
Ej nno kolego Pagori na zartach sie nie znasz, że zaraz walisz wbrew swojej racji po sztucznej reputacji :o
GOLF III TDI 1Z

Offline Piro

  • *****
  • 1 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vtech, Vtechdyno, EVTUN
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
Odp: Wynik pracy pewnych inżynierów od silników TDI
« Odpowiedź #31 dnia: 17 Marca, 2008, 10:46:56 »
O/T: No to wam dałem [popieram] dla podratowania wyniku. Taki dobry jestem z rana :D
...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl &

Offline Marco

  • ***
  • 259
  • Golf III TDI 1Z
Odp: Wynik pracy pewnych inżynierów od silników TDI
« Odpowiedź #32 dnia: 17 Marca, 2008, 11:35:08 »
Piro dzięki :D Wiedziałem że zawsze na Ciebie można tu liczyć ;) ;D
GOLF III TDI 1Z

Offline Piasek

  • ******
  • 1 301
Odp: Wynik pracy pewnych inżynierów od silników TDI
« Odpowiedź #33 dnia: 17 Marca, 2008, 14:20:08 »
Spalanie w trasie bez zmian (może nawet ciut mniej), w mieście niewiele więcej 

Pytałem bo kolega też ma chipa no i zgodnie z obietnicami producenta (montera) spalanie powinno spaść (przy zachowaniu niezmienionego stylu jazdy) Śek w tym ze cżłowiek zaczyna się przyzwyczajać do tego iż pod nogą ma do wykorzystania o wiele więcej niż dotychczas i zaczyna to wykorzystywać... W efekcie zaczął dynamiczniej jeździć a co za tym idzie spalanie śmignęło o litr w każdym przedziale... Wykalkulował sobie że 1300 zł za chipsa spłaci mu się po iluś tam tyś km (no bo tak obiecywął producent) ale nie uwzględnił faktu zapisu notatki "przy zachowaniu dotychczasowego stylu jazdy"...  Jeżeli natomiast (ciężko to uczynić) leciał równą stówką jakiś tam dystans to faktycznie spalanie było niższe o ok 0.4 litra na setkę...

Offline pagori

  • ***
  • 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • było 137 KM , 340 Nm
Odp: Wynik pracy pewnych inżynierów od silników TDI
« Odpowiedź #34 dnia: 17 Marca, 2008, 15:26:15 »
Ej nno kolego Pagori na zartach sie nie znasz, że zaraz walisz wbrew swojej racji po sztucznej reputacji :o

Oj uwierz mi Marco ale na żartach to ja sie znam doskonale , mogę z wszystkiego żartować - ale tego co napisałeś wyrzej nie kumam

Pewnie Ci ktoś urwał punkcik i myślisz że to ja , Pagori dodaje punkciki nie odejmuje . Wiec masz bonus łodemnie , na pocieszenie  ;)
Złodziejowi golfa wielki sisior w pupe !