TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Ceramizery

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #150 dnia: 22 Lipca, 2009, 21:59:26 »
@Lemon
To co podałeś w linkach odnośnie xado - można kupić w Polsce i nie za te pieniądze.
Pierwszy link mówi o rewitalizancie pomp wtryskowych i co tam po drodze w tym CR czy PD.
Drugi mówi o dodatku do ON czyszczącym i polepszającym paliwo.Akurat pisałem gdy zadałeś pytanie.
Przeczytałem i dopowiem.Prawa fizyki mówiące o aktywności powierzchniowej wymuszają stosowanie cząstek preparatu nie większe jak 5 do 6 milionowych milimetra, inaczej ich aktywność do masy własnej zostaje utracona.Teraz wracając do praktyki - ten do pomp wtryskowych będzie odpowiedni na PD.Jeżeli chcesz rozszerzyć - pytaj.Jestem otwarty.
@Piasek
Jeżeli będziesz traktował innych poważnie to oni Ciebie także będą traktować odpowiednio i nie miej żalu.
Przypomnij sobie - zaglądnij na pierwsze posty i w tym swoje posty.Zmienisz podejście do mnie - to samo zrobię i ja...
Chcę Cię szanować ale tego samego również oczekuję. :)
Niezależnie od tego - co się stało z Piotrem?Wszystkie posty wyciął i sam...nie rozumiem. ???
« Ostatnia zmiana: 22 Lipca, 2009, 22:01:36 wysłana przez staszek »

Offline lemon

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #151 dnia: 22 Lipca, 2009, 22:33:34 »
Niestety jesli chodzi o xado to kupuje w uk bo tu mieszkam. Kupilem niedawno passata wiec trzeba by go przeczyscic i zabezpieczyc zeby za sztbko cos sie nie "wysralo". Poza tym kupilem juz zel do diesla, do wspomagania, do czyszczenia pompek no i carbon cleaner. Czekam na paczke i w przeciagu 2 tygodni po kolei bede bede aplikowal srodki. Nie zakupilem jeszcze srodka do regeneracji pompek bo nie bylem pewny czy do diesla bedzie pasic ale pewnie jak ze dwa zbiorniki paliwa wyjezdze to kupie ten ostatni  srodek do pompek. Jesli chodzi o ceny xado w uk to nie sa takie zle bo za wszystki te produkty wraz z wysylka zaplacilem 64 funty.
Passat 3BG SE AWX Variant
Olej:bedzie Motul Specific 505.01

Passat B5 SE AFN
Olej: był Liqui Moly 10W40 Mos2 jest Motul 6100

Xsara II VTR 1.6 16V
Olej: Motul 8100

Offline MENEL

  • *
  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #152 dnia: 23 Lipca, 2009, 09:06:08 »
64 funty  :P ile by za to było dobrego zimnego piwka w cieniu podczas upalnego dnia  ;)
Bo to na co wydaleś te pieniądze w tej chwili to tak jak by wyrzucić je w błoto.

Offline lemon

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #153 dnia: 23 Lipca, 2009, 14:00:26 »
Menel jak to menel o piciu tylko mysli ;D. A jesli chodzi o upalny dzien w cieniu z piwkiem to w szkocji go nie uswiadczysz ja przynajmniej nie uswiadczylem w przeciagu ostatnich 3 lat. A te 64 funty to wcale nie jest taka astronmiczna kwota za te wszystkie produkty wraz z przesylka. Poza tym xado stosowalem w 2 poprzednich autach i gdybym nie zauwazyl pozywywnych zmian to bym nie stosowal. Zawsze jednak znajda sie tacy ktorzy wiedza najlepiej nawet jesli nie stosowali tych produktow. Moja rada jest  taka - jak nie stosowales to sie nie wypowiadaj. Amen
Passat 3BG SE AWX Variant
Olej:bedzie Motul Specific 505.01

Passat B5 SE AFN
Olej: był Liqui Moly 10W40 Mos2 jest Motul 6100

Xsara II VTR 1.6 16V
Olej: Motul 8100

Offline szwajcar

  • ***
  • 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • vw sharan 1z
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #154 dnia: 23 Lipca, 2009, 14:33:25 »

Offline szwajcar

  • ***
  • 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • vw sharan 1z

Offline szwajcar

  • ***
  • 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • vw sharan 1z
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #156 dnia: 23 Lipca, 2009, 14:39:58 »

Offline szwajcar

  • ***
  • 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • vw sharan 1z
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #157 dnia: 23 Lipca, 2009, 14:41:51 »

Offline lemon

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #158 dnia: 23 Lipca, 2009, 20:47:11 »
qrwa szwajcar dorzuc jeszcze pare linkow coby sie to lepiej czytalo ;D
Passat 3BG SE AWX Variant
Olej:bedzie Motul Specific 505.01

Passat B5 SE AFN
Olej: był Liqui Moly 10W40 Mos2 jest Motul 6100

Xsara II VTR 1.6 16V
Olej: Motul 8100

Offline szwajcar

  • ***
  • 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • vw sharan 1z
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #159 dnia: 23 Lipca, 2009, 21:56:04 »
Skoro nalegasz:http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=8144&start=25  ;D

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #160 dnia: 24 Lipca, 2009, 17:54:11 »
@Szwajcar
Fajne linki - tylko jakoś nie mogę znaleźć w nich XADO a jak znalazłem to potwierdzające opinię Lemona jako że moja się nie liczy...a co to jest ceramizer czy auto-repair? - ma ktoś linki gdzie można sprawdzić parametry wynikające z badań laboratorium-nawet poziom chinoli wystarczy...
Co wynika z linków Szwajcara?..Poziom wiedzy technicznej w nich prezentowany przez userów to jak astrofizyka...jeden widzi gwiazdy a drugi wróżkę od ciał astralnych, generalnie wychodzi-astralnych... ;D
Dałbym linki...dawałem wcześniej ale widocznie były nudne i nic nie mówiące oprócz Pira...

Offline MENEL

  • *
  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #161 dnia: 24 Lipca, 2009, 18:27:11 »
A gdzie można zobaczyc laboratoryjne wyniki produktów xado ?
(pomijając pps chinoli który zaoferowałeś do czytania Piotrowi)

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #162 dnia: 24 Lipca, 2009, 19:46:38 »
@Menel
To co zaproponowałem Piotrowi - tam nie ma nic do czytania.Jest to po prostu zestaw slajdów z naniesionymi wynikami badań laboratoryjnych oraz skany i fotki mikroskopowe.
Znajdziesz(podawałem) - właśnie Chińczycy wykonali najbardziej dokładne badania jako że ich kraj jest największym konsumentem xado.
www.xado.com i dalej prezentations, tam z prawej strony jest wejście do ściągnięcia pliku w PDF.
To samo jest na stronce "NL",tyle że obcięte z niektórych elementów badań.Holendrzy mają jeszcze coś z klubu fanów Saaba.Tyle...

Offline szwajcar

  • ***
  • 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • vw sharan 1z
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #163 dnia: 24 Lipca, 2009, 22:35:33 »
@Szwajcar
Fajne linki - tylko jakoś nie mogę znaleźć w nich XADO a jak znalazłem to potwierdzające opinię Lemona jako że moja się nie liczy...a co to jest ceramizer czy auto-repair? - ma ktoś linki gdzie można sprawdzić parametry wynikające z badań laboratorium-nawet poziom chinoli wystarczy...
Co wynika z linków Szwajcara?..Poziom wiedzy technicznej w nich prezentowany przez userów to jak astrofizyka...jeden widzi gwiazdy a drugi wróżkę od ciał astralnych, generalnie wychodzi-astralnych... ;D
Dałbym linki...dawałem wcześniej ale widocznie były nudne i nic nie mówiące oprócz Pira...
                                                                                                                                     @ Staszku, wątek ten jest pod tytułem "CERAMIZERY" więc linki są pod tym adresem,i nie jest to żadna ironia,tylko opinie internautów z innych forum...

Offline MENEL

  • *
  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #164 dnia: 25 Lipca, 2009, 08:32:36 »
znalazłem bardzo interesujący film na temat produktu xado
http://www.youtube.com/watch?v=fBl5a4eMFfA