TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Ceramizery

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szwajcar

  • ***
  • 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • vw sharan 1z
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #165 dnia: 15 Sierpnia, 2009, 16:36:05 »

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #166 dnia: 15 Sierpnia, 2009, 18:26:46 »
Zajmujesz się reklamą - pomogę Ci - masz link:http://www.vtuning.com/xado.html
Jest tam pewna ciekawostka natury prawnej - na samym końcu.
Miłej lektury.

Offline MENEL

  • *
  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #167 dnia: 16 Sierpnia, 2009, 20:52:42 »
Bajki o sierotce Marysi. Banan wrzucony do skrzyni biegów daje ten sam efekt, który został opisany na przykładzie alfy z powyższego linku.  ::)

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #168 dnia: 16 Sierpnia, 2009, 21:52:07 »
Link ociera się o alfę i nic więcej.Cóż - domyślałem się że czytać oznacza tytuł...a proponowałem zaglądnąć na koniec gdzie jest swego rodzaju ciekawostka wprowadzająca w błąd.Czy zamierzony?Nie wiem... ::)
Co do bananów - mam nadzieję że podzielisz się z kolegami doświadczeniem i uzyskanymi, mierzalnymi efektami.
Myślę że temat można zakończyć i zamknąć.

Offline MENEL

  • *
  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #169 dnia: 17 Sierpnia, 2009, 12:35:34 »
Piszesz jak w przekroju, wytęż wzrok i znajdź 20 szczegółów. Nie każdy ma czas żeby przeczytać wszystkie twoje linki od dechy do dechy, od siebie raczej dużo nie wrzucasz. Nie widze z twojej strony żadnych konkretnych wypowiedzi, same linki i czegoś trzeba się w nich doszukiwac, najczęściej ciekawostek.  ;D Tak samo też od Pani Xado, która to napisała, że uciera tu wszystkim nosa.

Offline XADO

  • *
  • 5
  • Płeć: Kobieta
    • XADO
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #170 dnia: 21 Sierpnia, 2009, 12:32:35 »
Piszesz jak w przekroju, wytęż wzrok i znajdź 20 szczegółów. Nie każdy ma czas żeby przeczytać wszystkie twoje linki od dechy do dechy, od siebie raczej dużo nie wrzucasz. Nie widze z twojej strony żadnych konkretnych wypowiedzi, same linki i czegoś trzeba się w nich doszukiwac, najczęściej ciekawostek.  ;D Tak samo też od Pani Xado, która to napisała, że uciera tu wszystkim nosa.


@Menel
Proszę uważnie przeczytać zdanie o ucieraniu nosa i do kogo było skierowane!!!

Offline MENEL

  • *
  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #171 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 10:40:37 »
Piasek i Piotr, Piotrowi pewnie utarlaś nos bo uciekł od tych bredni ale Piasek sie dalej trzyma. Poza tym nikt inny nie bral udzialu w dyskusji. Jedynie Stasio dorzucał linkowe herezje ze średniowiecznych czasów oraz wyników badań chinczyków w postaci pps

Offline Piasek

  • ******
  • 1 301
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #172 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 11:10:50 »
A ja widzę ze zyskałem kolejnego "kompana" do walki z herezją i bredniami w/g których jakaś ciecz zrobi mi kapitalny w silniku...
Dobrze że jednak nie wszyscy pozalewali sobie mózgi wszelakiej maści "doktorkami"...

Offline MENEL

  • *
  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #173 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 12:24:46 »
+=

Offline szwajcar

  • ***
  • 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • vw sharan 1z
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #174 dnia: 24 Sierpnia, 2009, 17:11:11 »
Zajmujesz się reklamą - pomogę Ci - masz link:http://www.vtuning.com/xado.html
Jest tam pewna ciekawostka natury prawnej - na samym końcu.
Miłej lektury.
                                                                                                                                  W marketingu to ja nie pracuję,link podany prze zemnie tyczy się podanego wątku i jest dla każdego kto czyta to FORUM, a ty @Staszek bierzesz sobie to wszystko do serca i toczysz że się tak wyrażę (wojnę)a nie dyskusję i doszukujesz się wszystkiego aby przyznać sobie rację...Ja swoje zdanie wyrobiłem a to że czasem znajdę coś na necie związane z tym tematem to się podzielę... :)

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #175 dnia: 25 Sierpnia, 2009, 20:49:29 »
Jak napisałem wcześniej - uważam temat za zakończony.
Dedykuję ten wpis dwóm wysokiej klasy specjalistom z zakresu nantechnologii i nanotribologii - wasze argumenty są niepodważalne...Macie rację - Reynolds nie miał pojęcia o przepływach,Beilby wymyślił jakieś warstwy,Stokes to zupełnie...,same zaprzeczenia testów zgodności Kołmogorowa....
Jeszcze ten Newton z mojego okresu(średniowiecza) dostał w łeb jabłkiem i ponapisywał herezje - no i mamy...a atom nie istnieje!
PS
Fajnie się czyta niektóre teksty.
Pozdrawiam.

Offline MENEL

  • *
  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #176 dnia: 26 Sierpnia, 2009, 13:42:46 »
Nadmierna głupota grozi zmądrzeniem  ::)

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #177 dnia: 16 Września, 2009, 22:40:18 »
czyli tak jak myslalem

pozdrawiam

Koko
Muszę powrócić do tego postu.
Technologia ulega zmianom na lepsze i okazuje się że takie XADO można a nawet potrzeba użyć po naprawie/szlify(można użyć olej tej firmy).
Dlaczego?- największe straty metalu następują właśnie w tym czasie a te preparaty nie pozwalają na takie ubytki.To co zostało starte i poszło w olej jest przywracane na powierzchnie docierane(jest to robota aktywatorów).Tą informację wykopałem niedawno.
« Ostatnia zmiana: 17 Września, 2009, 08:57:19 wysłana przez staszek »

Offline MENEL

  • *
  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #178 dnia: 17 Września, 2009, 12:40:46 »
co znaczy wykopałem ? ja myślałem że ty wszystko wiesz  ;D Staszku..... wbij sobie do głowy że additivy typu xado to wywalenie kasy w błoto. jeżeli silnik jest trwały i dobrze skonstruowany to bedzie jeździl pół miliona kilometrów bez dolewek żadnzch goofien. jeżeli silnik jest od noworodka syfem i nadaje się do aborcji, to nie pomoże mu żaden środek. weź sobie np. silniki volvo B230F, zalejesz je sikami a nie olejem i bezyną i dalej bedą jeździc.
http://www.youtube.com/watch?v=SbHEPbS9ZeU
« Ostatnia zmiana: 17 Września, 2009, 12:46:16 wysłana przez MENEL »

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #179 dnia: 30 Grudnia, 2009, 22:11:58 »
No to będziesz lał te "siki" - chinole chyba kupią i będzie Volv-pingpong..

Znalazłem coś ciekawszego w owych "średniowiecznych" - ale meneli to nie interesuje i nie zainteresuje.