TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Formuła 1 a pan Dowbor

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tolek

• 388
  • G3 1,9 AFN virus
Formuła 1 a pan Dowbor
« dnia: 23 Marzec, 2008, 11:37:19 »
Drugi wyścig F1 sezonu 2008 i już podium dla naszego kierowcy - GRATULACJE - wyśmienity wyścig.
Perfekcyjna jazda Roberta i niezawodny bolid BMW.
...
ale ja mam taką inną kwestie którą chciałem sie podzielić po obejrzeniu wyścigu.
Pan Maciej Dowbor. No po jaką holere dali go żeby prowadził studio F1.
Może jestem przeczulony ale gość sie nadaje do prowadzenia rozmów w toku albo reklam podpasek.
Z irytacją oglądałem i słuchałem jego komentarzy przed i po samym wyścigu...a może ja go poprostu nie lubie...i dlatego forumowy "śmietnik" wydaje mi sie najlepszy na ten post.

Nie bawisz sie, nie żyjesz.

Offline Piro

• 1 225
  • Vtech, KMH
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
Odp: Formuła 1 a pan Dowbor
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Marzec, 2008, 16:06:13 »
I tak jest nieźle - tym razem wiedział już, że Sepang jest w Malezji (czyli tam, gdzie go zawieźli, żeby komentował).
Zeszłym razem w Melbourne dowiedzieliśmy się wszyscy że fajny jest ten tor w Niemczech. Widać tym razem mniej sponsor w postaci Smirnoffa nawalił i trzeba było zmierzyć się z okrutną rzeczywistością.
To u nas norma, że panuje nepotyzm. Pan Dowbor jest synem pani Dowbor i to ponoć wystarczy żeby być dobrym. Przynajmniej wystarczy na wschód od Odry.
...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl & Magazyn KMH online ;)
Wstyd, wstyd. Znowu auto na benzynę.