TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Kill'em - kogo objechałeś ?

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piro

  • *****
  • 1 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vtech, Vtechdyno, EVTUN
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
Kill'em - kogo objechałeś ?
« dnia: 24 Maja, 2008, 22:15:46 »
...ja dziś Merola ML benzynkę z jakimś v6 na ucho. Autem wspólnika (Gofer 4, 1.9 TDi, 204 KM, 450 Nm) ze ślizgającym się sprzęgłem :)
Na szczęście jedynkę - dwójkę - trójkę nie ślizgnęło. Potem odpuściłem, były zresztą następne światła. Mina spasionego karczka w ML-u - bezcenna. Za sprzęgło zapłacę kartą MasterCard :D


...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl &

Offline tolek

  • ****
  • 357
  • Płeć: Mężczyzna
  • G3 1,9 AFN virus
Odp: Kill'em - kogo objechałeś ?
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Maja, 2008, 03:50:34 »
 450 nm  to zwykłe sprzegło z arla utrzymie  w ryzach??

ja dzis objechałem Nexie.... wiem, zaden wyczyn ale powaga.
tyle ze w nietypowy sposób... tzn jade ze szwagrem leo moją g3 złoty szesciesiąt zwykła drogą a z przeciwka wspomniana nexia z 4rema młodzikami jadac minimum 120 wyprzedza lewym na trzeciego. chłopak chyba żle ocenił moją prędkość bo niemozna było sie zmiescic.ja hamulcem zblokowałem koła, zjechałem w pobocze żeby jakoś uniknąć śmierci a kolo swoim "dełó" złapał rybke , obserwowałem to już w lusterku wstecznym. skończyło sie lotem przez fose z urwaniem zawieszenia w tym produkcie samochodopodobnym... ot taka przygoda...w razie kolizji nie wiem czy bym tutaj jeszcze pisał...
« Ostatnia zmiana: 25 Maja, 2008, 03:54:33 wysłana przez tolek »
Nie bawisz sie, nie żyjesz.

Offline Piro

  • *****
  • 1 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vtech, Vtechdyno, EVTUN
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
Odp: Kill'em - kogo objechałeś ?
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Maja, 2008, 09:09:30 »
uuuu, to raczej goście w duchu oskarżyli ciebie za klęskę. No bo po co tam akurat byłeś jak oni tak ślicznie wyprzedzali :D
 
...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl &

Offline pagori

  • ***
  • 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • było 137 KM , 340 Nm
Odp: Kill'em - kogo objechałeś ?
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Maja, 2008, 13:34:30 »
Podczarowany ARL to niezły potworek , i jak tu nie zachwalać TDI  jak bryka o pare klas wyżej dostaje łomot . Ja parę razy też pokazałem moim golfem że moc jest ze mną , nigdy nie zapomne miny pana w accord 2.2 ICTDI . Kiedyś zapomniałem sie i niezauważyłem że sie zielona strzałeczka zmieniła zdenerwowany kierowca w dresie za mną pogonił mnie klaksonem bym ruszył , potem słyszę tylko pisk opon za mną i gaz do dechy w A3 ,niestety "pan dresik" zbyt mało miał pod maską bo przy 90 km/h bylismy już równo  ;D . Teraz z respektem patrze na ropniaki , bóg wie jakie moce pod maską ktoś ma . Szkoda tylko że Piro nie miał cyfrówki przy spuszczaniu lania ML-owi - ta mina karczka musiała być rewelacyjna  ;D
Złodziejowi golfa wielki sisior w pupe !

Odp: Kill'em - kogo objechałeś ?
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Maja, 2008, 15:16:47 »
ostatnio obiechalem jaguara 3.0 benzyna mojego wojka cieszko sie zdziwil ;D ;D ;D

Offline Piro

  • *****
  • 1 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vtech, Vtechdyno, EVTUN
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
Odp: Kill'em - kogo objechałeś ?
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Maja, 2008, 17:35:24 »
Zbolałą miał ale był też optycznie nieświeży bo to poniedziałek rano był.
...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl &

Odp: Kill'em - kogo objechałeś ?
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Maja, 2008, 09:15:48 »
a mnie dzisiaj z rana stary objechał za późnonocny powrót do domu, ot taki mały OT ;D
"...a poza tym uważam, że Kartaginę należy zburzyć!"

Offline Piro

  • *****
  • 1 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vtech, Vtechdyno, EVTUN
    • Vtech - chiptuning, powerboxy, hamownie podwoziowe
Odp: Kill'em - kogo objechałeś ?
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Maja, 2008, 10:14:43 »
Za mało gazu pocisnąłeś. Jakbyś był na pełnym gazie, to by cię stary nie objechał, ale ty byś objechał starego  8)
...alkohol nie rozwiąże Twoich problemów ! Z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże :)
www.vtech.pl &

Odp: Kill'em - kogo objechałeś ?
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Maja, 2008, 10:35:12 »
uwierz, gazu było mi NA STYK, o krok od przegrzania  :P
"...a poza tym uważam, że Kartaginę należy zburzyć!"

Odp: Kill'em - kogo objechałeś ?
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Maja, 2008, 19:23:34 »
Ja dzisiaj zostałem objechany przez rozlatującego się francuza jakim jest renault 19 - rocznik tak "na oko' 0k.1990, jaki silnik to nie wiem...pewnie 1.4 lub 1.7 bo na pewno 1.8 to nie był, oczywiście zasilany był LPG. Ja w swoim caddylaku 1.9 Tdi, całe 75KM :(

Offline tolek

  • ****
  • 357
  • Płeć: Mężczyzna
  • G3 1,9 AFN virus
Odp: Kill'em - kogo objechałeś ?
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Maja, 2008, 19:39:57 »
ja nie zapomne jak jakies 3 lata temu jadąc spokojnie prostą drogą swierzo zakupionytm dla mnie tdikiem który wydawał mi sie wtedy rakietą dojechał mnie biały golf 2 wygladający na złoma. No to ja faja w podłoge, trzy...auto sie wkręca, hmm,gość na zderzaku ???...dalej but,cztery...ok 150kmh a gosc z G2 lewy migacz i faja...
zostało mi pooglądać jego tył  >:(  :'( ??? :-[
nigdy nie zapomne tego rechotu mojej uwczesnej laski... ;D
nie wiem co gosc miał pod maską ale myśle ze G60... bo gti by tak nie odjechało
Nie bawisz sie, nie żyjesz.

Offline pagori

  • ***
  • 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • było 137 KM , 340 Nm
Odp: Kill'em - kogo objechałeś ?
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Maja, 2008, 22:47:51 »
Ja dzisiaj zostałem objechany przez rozlatującego się francuza jakim jest renault 19 - rocznik tak "na oko' 0k.1990, jaki silnik to nie wiem...pewnie 1.4 lub 1.7 bo na pewno 1.8 to nie był, oczywiście zasilany był LPG. Ja w swoim caddylaku 1.9 Tdi, całe 75KM :(

Poważna rozmowa z "Piro" i nawet na 1.8 będziesz patrzył z pogardą  ;D , niecałej połowy Ci brak  ;) . Brat ma też Caddy 75 Km (ATD) jakoś zmulony jest elektroniką ale 130 KM i 320 Nm zmieni Caddyka w naprawdę Caddylacka  ;D ;D ;D
Złodziejowi golfa wielki sisior w pupe !

Odp: Kill'em - kogo objechałeś ?
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Maja, 2008, 12:11:22 »
ja za czasów mojego Hyundaia Atosa zostałem bezczelnie woyrany przez... malutką panienkę w błękitnym Pokemonie (Micra II)...
...załamka to mało...

a wczorajszej nocy miałem b.ciekawe, nawet wyrównane scięcie z e46 318is, co prawda powyżej 110kmh zostawił mnie w tyle, ale spod świateł nawet równo było:)
"...a poza tym uważam, że Kartaginę należy zburzyć!"

Odp: Kill'em - kogo objechałeś ?
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Maja, 2008, 20:14:02 »
swego czasu wracając do domu wyprzedziła mnie przed światłami ślicznotka w seicento i pomyślałem sobie  przykleje się . O jakie było moje zdziwienie i grymas na twarzy gdy po 45 km ciągle byłem w tyle jakieś dwa wyprzedzania a wskazówka obrotomierza dochodziła do 4tys momentami ,
dopiero jak złapałem kawałek prostej bez przeszkód to dojechałem i popatrzyłem w oczy przez jej wsteczne lusterko bo znowu mi zwiała
widać że bawiła się świetnie ja też

Odp: Kill'em - kogo objechałeś ?
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Maja, 2008, 20:14:41 »
Co do tych 130KM w caddym tdi to może i racja...bo kolega z firmy jezdzi identycznym jak mój czyli 75KM i gdzieś przerobili mu autko i teraz ma 128KM. Tylko trochę to dziwne że aż taki przyrost mocy...Słyszałem, że ten silnik to najzwyklejszy 105KM montowany w wersjach Caddy LIFE tylko zdławiony, a z tego 105KM to do 128KM już niedaleko i myślę że całkiem realne...Proszę o wypowiedż szefa wszystkich szefów (Piro wiadomo o kogo chodzi..pzdr.:)