TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Poznań-Białystok - którędy dojechać najszybciej

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KDX

• 360
  • było: TOLEDO AFN, PASSAT AFN, jest: SUPERB AWX
Poznań-Białystok - którędy dojechać najszybciej
« dnia: 20 Lipiec, 2009, 21:45:16 »
Witam,

muszę dojechać z Poznania do Białegostoku (ślub koleżanki), w związku z czym moje pytanie o polecaną (w miarę szybką i najlepiej nieuciążliwą ;) ) trasę pomiędzy tymi dwoma miastami.

Planuję jechać autostradą do Strykowa, później Sochaczew i..... (tu zaczyna się problem, bo w tym kierunku to jeszcze nie jechałem) - czy jechać na Wyszogród, czy może lepiej jechać przez Kampinos, Nowy Dwór Mazowiecki i Ostrów Mazowiecką, czy z kolei dać sobie spokój z innymi trasami i jechać przez Warszawę?

Z góry dzięki za wszelkie informacje.

Pozdrawiam serdecznie!
K.

Offline Piasek

• 1 480
Odp: Poznań-Białystok - którędy dojechać najszybciej
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Lipiec, 2009, 08:32:19 »
Szczerze?
Proponuję przez Niemcy, Czechy, Słowację, Ukrainę i do Białegostoku... Zapewniam że szybciej będzie niż w tym pier...onym polaczkowie...
Dobrze kombinujesz z tym Kampinosem, Nowym Dworem itp... Warszawkę szerokim łukiem mijaj bo nawet jak korków nie będzie (co jest mało prawdopodobne w ciągu dnia) to i tak 1,5h zmarnujesz nim się przez nią przebijesz...

Offline KDX

• 360
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Lipiec, 2009, 21:18:17 »
Dzięki serdeczne za info Piasek,

przyznam że Wa-wa chodzi mi po głowie, zwłaszcza że byłbym wczesnym sobotnim rankiem - koło 9:00. Co do dróg około "Stolycy" - słyszałem, że są słabo oznakowane i wąskie i łatwo się "wpier....lić" w nieprzewidziane mapą miejsca, ale Twą radą Piasku tu zachęcony popróbuje przez Nowy Dwór.

Jakby ktoś miał jakiś info - chętnie posłucham.

Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof

Offline Piasek

• 1 480
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lipiec, 2009, 08:47:14 »
Kolega co weekend wraca z Wa-wy i to w godzinach szczytu. Za każdym razem przez Kampinos i tamtymi drogami aż pod Sochaczew. Mówi że ruch niewielki a w większości nowe nawierzchnie pozakładane...

Offline KDX

• 360
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Lipiec, 2009, 21:51:29 »
Pojechałem w końcu przez Wa-wę - 6:40 Poznań-Białystok, 7:00 Białystok-Poznań. Za każdym razem przez "Stolycę" pół godziny (ale to był weekend). Drogi na Białystok - bardzo dobre, zwłaszcza odcinek S8 (około 60 kilometrów). Warszawa - opisy na znakach raczej niekomunikatywne.

Pozdrawiam serdecznie
K.

estor

« Odpowiedź #5 dnia: 12 Kwiecień, 2013, 10:16:28 »
witam dzis bede wracal z bialegostoku do poznania czy sytuacja sie zmienila jak najlepiej pojechac.?