TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

rura ssąca do AFN

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rura ssąca do AFN
« dnia: 24 Lipiec, 2009, 19:34:07 »
Kupię rurę ssącą,łączącą turbinę z harmonijką filtra powietrza,silnik AFN.PILNE
http://

Offline szwajcar

• 172
  • vw sharan 1z
Odp: rura ssąca do AFN
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lipiec, 2009, 22:41:53 »
Jeżeli masz blisko do Poznania to proponuje giełde ;)

« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lipiec, 2009, 06:40:56 »
dziękuję kolego za pocieszającą odpowiedż,z Gdańska to faktycznie mam blisko do Poznania,pomijając to,dzwoniłem po szrotach w Polsce,pisałem e-maile do ludzi z allegro,pisałem na różnych forach i co i nic.Aż dziwne żeby nie można było takiej rury nigdzie dostać. :(

Offline szwajcar

• 172
  • vw sharan 1z
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lipiec, 2009, 15:57:56 »
http://tdi.pl/component/option,com_smf/Itemid,5/topic,3170.0/ Spróbować niezaszkodzi,a może pomóc ;)

Offline szwajcar

• 172
  • vw sharan 1z
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Lipiec, 2009, 19:48:34 »
Zadzwoń jeszcze pod ten num.506-173-492 to jest w Chojnie,spytaj u nich bo oni sprowadzają auta z Niemiec i sprzedają na części,kupiłem od nich turbinę używaną jakieś 2 lata temu i do dzisiaj dmucha,jak by mieli to niech przyślą pocztą... ;)

« Odpowiedź #5 dnia: 25 Lipiec, 2009, 20:04:13 »
 :( :( :( niestety nie mają,przed chwilą dzwoniłem.Dziękuję że starasz się mi pomóc,ja tą rurę potrzebuję do założenia większej turbiny,z moją rurą jest wszystko Ok. ale ponoć po założeniu innej turbiny moja rura przesunie się bliżej kielicha i będzie tłukło o kielich,ta od AFN ma inny kąt nachylenia i żeby było śmieszniej to żadna inna nie moze być tylko od GOLFA AFN.A widać że w Polsce to prawdziwy rarytas,dostać taką rurę,nie mówiąc o ASO,gdzie na zamówienie za dwa dni mam ,ale nie za 235zł za kawałek gówni.... plastykowej rury.Jeszcze raz dzięki i pozdro  ;)

Offline And280

• 371
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Lipiec, 2009, 12:35:02 »
a jak bys zrobil z nierdzewki?? czy musi to byc gumowy lacznik?? koles ostatnio dawal cale orurowanie z nierdzewki i ladnie mu w firmie gdzie bral dogieli na wymiar i wszystko l pasowalo, koszt nie byl jakis strasznie wielki. moze sprobowac zapytac
Nastepny tolek teraz 1M ASV