TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Nissan Note z dieslem

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DieselFan

• **
  • 92
  • got milf?
Odp: Nissan Note z dieslem
« Odpowiedź #45 dnia: 20 Luty, 2010, 22:19:42 »
                                          długopis87

dzięki za pomysła z forum octavii! na pewno skorzystam! :)

wnętrza scenic i xsary picasso mnie też nie zachwycają-dlatego postawiłem na francuską technologię z miłym dla oka wnętrzem (nissan note),jednak szybko zostałem wyprowadzony z błędu :)

a czemu twierdzisz,że jak moja kobita zobaczy octavię i jej bagażnik to wybór auta będzie przesądzony???

no i powiedz skąd Twoja ksywa :D

Piasek

gdybym miał egzemplarz z FAPem,to też bym wydłubał. ale czy komp nie będzie jakichś błędów wyświetlał? nie będzie się pierdzielić? albo wzrastać spalanie? pewnie trzeba będzie aktualizować soft czy cuś...

spoko,nie musisz mierzyć swojej bryki! oglądając 307 na ulicy mam jako takie wyobrażenie jej wielkości. a żeby w pełni odczuć czy się zmieszczę,musiałbym po prostu w niej zasiąść i się rozejrzeć :)
p.s. na nartach jeździć nie potrafię :P
got milf?

Offline długopis87

• *
  • 40
« Odpowiedź #46 dnia: 21 Luty, 2010, 07:33:58 »
Co do bagażnika-kufer w Octavii jest potężny,załadujesz cała rodzinę na wakacje i teściową (o ile zechcesz ją zabrać  ;D).Na forum Octavii poczytasz sobie jak inni przerabiali temat zmiany auta z pomocą swojej Połowicy( jak wiadomo kobiety mają decydujący głos przy wyborze auta,oczywiście jeżeli chodzi o kolor ;))No i podobno jak widzą jej bagażnik to już kaplica-musi być ten i koniec.A co do mojej ksywki-kuzyni mnie tak nazwali.Mam 190 cm wzrostu,a oni po ok 180cm.Popadli w kompleksy(tak mi się wydaje) i żeby zrobic mi na złośc właśnie tak mnie nazwali :)
Life is 2 short 2 be slow

Offline And280

• 371
« Odpowiedź #47 dnia: 21 Luty, 2010, 10:36:09 »
a takie cos :
http://allegro.pl/item926924729_ford_s_max_2007r_2_0_cdti_140_km_6_osobowy.html

albo takie cos:

http://allegro.pl/item923170391_ford_focus_c_max_2_0_titanium_2006r_klimatronik.html

ci sie nie podoba?? bo nawet nie brales tego pod uwage. wiem ze silniki forda. ale na prawde kupa znajomych jezdzi tymi tdci i zaden jeszcze nie mial problemu z ukladem zasilania. no ale moze maja po prostu wszyscy duzo szczescia
Nastepny tolek teraz 1M ASV

Offline DieselFan

• **
  • 92
  • got milf?
« Odpowiedź #48 dnia: 21 Luty, 2010, 13:04:00 »
powiem tak: mam do sprzedania mazdę 626 GF z 2000 r. wiele za nią nie wezmę... poza tym podejrzewam,zę wpadnie mi parę groszy w najbliższym czasie,ale nie aż tyle,żeby na auto za 65 tys. czy choćby za 35 starczyło... dodatkowo planuję kupić i wyremontować dom lub 3-pokojowe mieszkanie, ew. wybudować swój. wszystko to koszty,koszty i jeszcze raz koszty... :(
zatem na forda m nie,niestety,nie stać. ale octavka mi się podoba :D jestem prawie zdecydowany. tylko te pompowtryski... cóż-damy radę. przeżyliśmy okupację,przeżyjemy i technologię wieśwagena sprzed 20 lat ;)
got milf?

Offline And280

• 371
« Odpowiedź #49 dnia: 21 Luty, 2010, 14:02:20 »
a widzisz jak sie mozna do wszystkiego przekonac tutaj odnosze sie do tego  ze cokolwiek z rodu vag w ogole nie wchodzilo w rachube  :)
Nastepny tolek teraz 1M ASV

Offline DieselFan

• **
  • 92
  • got milf?
« Odpowiedź #50 dnia: 21 Luty, 2010, 21:07:48 »
no wiesz,tu chodzi też o kaskę-goły passat będzie o niebo (o piekło? ;D) droższy od wypasionej octavki z tego samego rocznika. a poza tym...ja naprawdę nie wsiadłbym do niemca :D a octavka z niemiaszka ma tylko silnik i może układ dechy ;)
jakoś tak mam,że jak czegoś jest wkoło mnóstwo albo jest nachalnie promowane,to mnie odstręcza. co zrobić,taka moja uroda ;)
got milf?

Offline Piasek

• 1 479
« Odpowiedź #51 dnia: 22 Luty, 2010, 11:20:41 »
W kwocie którą chce przeznaczyć to bardziej C-Max by podszedł... S-Max to niestety jeszcze spore pieniądze... Osnośnie trwałości TDCI itp... To opinie są dwie: jedna pochodząca od ludzi którzy swoje furki odebrali z salonów i nie nakręcili tym wiecej jak 120 tyś km do tej pory (ci chwalą) a druga pochodząca od tych co swoje sztuki nabyli na giełdzie, w komisach lub od innych ... i ma liczniku miały po 120 tyś km... a w rzeczywistości 2x tyle... Ci niestety nie mają powodów do radości z posiadania techniki TDCI.
Sa jeszcze odłamy takie jak Ci którzy sami sprowadzili sobie auto i mieli to szczęście ze trafiła im się na prawdę niezjeżdżona sztuka oraz Ci którzy kupili "minę" ale ze względu na znikome przebiegi jakie robią nie mieli jeszcze okazji przekonać się o tym fakcie. Ale przyjać musimy że lwią część puli TDCI dostępnych na naszym rynku stanowią auta 2-giej grupy (z komisu na lawetę i do polski - z lawety do mechanika - od mechanika w internet/na giełdę/w gazety - i do klienta...

Offline DieselFan

• **
  • 92
  • got milf?
« Odpowiedź #52 dnia: 22 Luty, 2010, 13:18:56 »
już nieistotne-wybrałem. octavia II 1,9 tdi 105 KM-that's my choice :D
wobec tego proponuję przejście do tematu, który założyłem na podforum "TDI":

http://tdi.pl/component/option,com_smf/Itemid,5/topic,3403.0/

tam będziemy gadać na temat.
ale przyznam, że xsara picasso 2.0 HDI 110 KM też chodzi mi po głowie... :)

got milf?

Offline Piasek

• 1 479
« Odpowiedź #53 dnia: 22 Luty, 2010, 13:39:55 »

Offline DieselFan

• **
  • 92
  • got milf?
« Odpowiedź #54 dnia: 22 Luty, 2010, 14:49:46 »
naczytałem się już na autocentrum.pl :)
trudny wybór przede mną... oba samochody z dobrymi dieslami,pakowne,przestronne,tylko wnętrze xsary jak dla mnie trochę zbyt kosmiczne-ja starej daty jestem ;)

na ciąg dalszy zapraszam na mój wątek w "TDI".
got milf?

« Odpowiedź #55 dnia: 22 Grudzień, 2016, 11:27:40 »
No fakt - konfrontacja wnętrza obydwu to zderzenie wieku XIX z XXI