TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Jaki olej do mojego...

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piasek

  • ******
  • 1 301
Jaki olej do mojego...
« dnia: 04 Lutego, 2011, 00:24:18 »
zamiast zadawać po raz setny albo i tysięczny to pytanie proponuję skorzystać z tej stronki
www.jakiolej.pl
Z tego co zauważyłem stronka dopiero się rozwija
Bardzo mało opinii (poza kilkoma moimi) ale z przyszłoscią...
Na każdym forum motoryzacyjnym temat olejów to "temat-rzeka", budzący największe kontrowersje i emocje...
Zatem może warto wejść i wypełnić parę ramek i opisać na czym się jeździ i ewentualnie co Cię boli na wątrobie odnośnie danego oleju...
Powstanie coś jak zbiór opinii na oponeo.pl
Ilu z nas z tego korzystało ?
Ilu sugerowało się komentarzami przy zakupie nowych kolejnych ??
Tylko wiadomo że najwięcej wnoszą te które zawierają treść, opis "wrażeń" a nie stwierdzenie ze "opony są super"...

Może warto się wysilić i coś od siebie skrobnąć przy oliwie którą w silnik buzujesz...
Każdy sobie poczyta, przemyśli...
i może dzięki niej kupi Lotosa zamiast (podrabianego) Castrola z Niemiec :) rodem z allegro ;)
albo wyciągnie jakieś konstruktywne wnioski po przeczytaniu iluś tam opinii dot. danego oleju, zamiast toczyć pianę na forach zażarcie broniąc swoich racji.



stefekk

Odp: Jaki olej do mojego...
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Września, 2023, 17:52:29 »
Skoro jesteśmy przy tym temacie, to  w ogóle podzielę się z  wami ciekawą stroną  https://prostownice-ranking.pl  - która jest właśnie poświęcona  olejom. Tam możecie dowiedzieć się przede wszystkim o jakości i filtracji takich płynów. Jak to wszystko w praktyce wygląda?