TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

bmw M w dieslu!

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bmw M w dieslu!
« dnia: 01 Lutego, 2012, 20:11:59 »
Dotychczas najmocniejsze bmw kwestionowane literą "M" były tylko w silnikach benzynowych, jednak bmw zapowiedziało wprowadzenie silników diesla w tych najmocniejszych odmianach bmw. Wielu potępia markę za ten krok, sporo osób jest zaskoczona tym faktem, ponieważ serie M były domeną silników benzynowych a tu taka niespodzianka. Co wy o tym sądzicie?

Więcej na ten temat, pod tym adresem:

http://autokult.pl/2012/01/26/4-modele-m-z-dieslami-juz-gotowe-czekaja-na-premiere



Odp: bmw M w dieslu!
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lutego, 2012, 22:58:43 »
w ogóle mnie to nie dziwi, technologia poszła na tyle do przodu że auta sportowe coraz częściej występują także z silnikami diesla ;)

Odp: bmw M w dieslu!
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lutego, 2012, 09:50:32 »
To tak jak Lambo które prototypowo było z dieslem.
Ale chyba nie wprowadzili do sprzedaży bo już samym prototypem narobili sobie takiego obciachu że wyszła z tego antyreklama.
Audi TT też jest z dieslem, podobnie porshe Cayene.  :-X

Odp: bmw M w dieslu!
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lutego, 2012, 09:55:03 »
a mnie to osobiście cieszy, to dobry znak dla nas posiadaczy diesla ;)

Odp: bmw M w dieslu!
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Lutego, 2012, 16:28:31 »
kolejny przykład na to że diesle to nie tylko warkoczące i kopcące silniki ale także silniki nadające się do aut sportowych  8)

Odp: bmw M w dieslu!
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Lutego, 2012, 12:32:47 »
niektórzy mówią że to profanacja bo prawdziwe bmw M tylko w benzynie może być, ale dla mnie to normalne, bo współczesne diesle są coraz lepsze i coraz częściej można spotkać sportowy samochód w dieslu ;)

Offline fresh

Odp: bmw M w dieslu!
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Lutego, 2012, 10:24:08 »
i bardzo dobry krok BMW! pokazują wszystkim że diesle to nie tylko auta w trasy ale też rasowe samochody sportowe ;)

Odp: bmw M w dieslu!
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Lutego, 2012, 10:38:24 »
pewnie wszyscy fanatycy bmw w benzynie są oburzeni tym faktem  ::)