TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Sposoby na zakopanie się

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turi

Sposoby na zakopanie się
« dnia: 09 Lutego, 2012, 09:36:53 »
Jakie macie sposoby na wyjechanie, w momencie gdy się zakopiecie?

Ja osobiście wożę ze sobą łańcuchy dzięki czemu żaden teren nie jest mi straszny  ::)



Odp: Sposoby na zakopanie się
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lutego, 2012, 19:24:55 »
Osobiście zawsze wożę ze sobą dwie laski, w razie potrzeby wypchną :) A tak poważnie to dobrym pomysłem było by wożenie ze sobą turystycznej łopaty (przynajmniej teraz zimą), ewentualnie łańcuchy tak jak napisałeś. Pozdrawiam
VW GOLF IV 1.9 TDI PD ATD 100KM
AUDI A4 B7 2.0TDI PD DPF 8V BPW 140KM

Odp: Sposoby na zakopanie się
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lutego, 2012, 13:49:06 »
pomysł z laskami mi się podoba :D gorzej tylko będzie jak się moja dziewczyna o tym dowie heheh a tak serio to ja wożę ze sobą saperkę i uwaga żwirek dla kota... zawsze pomaga :D

Odp: Sposoby na zakopanie się
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lutego, 2012, 23:21:48 »
saperka, łańcuchy, kamyczki ogrodowe pod koła, i chyba żaden teren mi nie straszny ;)

Odp: Sposoby na zakopanie się
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Lutego, 2012, 11:13:00 »
mi sama saperka wystarcza, a tak to zawsze w potrzebie ktoś pomoże i popchnie ;)

Odp: Sposoby na zakopanie się
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Lutego, 2012, 16:43:40 »
temat na czasie, u mnie na Śląsku spadło dziś mnóstwo śniegu, dużo aut widziałem zakopanych i sporo osób u mnie w pracy nie dojechało bo nie potrafiło wyjechać, w moim przypadku pomogła łopata i pomoc kolegi który ze mną do pracy jeździ ;)

Offline fresh

Odp: Sposoby na zakopanie się
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Lutego, 2012, 15:18:23 »
nie tylko na śląsku, cała polska jest zasypana, służby jak zawsze zaspały, ale na szczęście jeszcze parę dni i śniegu nie będzie :)

Odp: Sposoby na zakopanie się
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Lutego, 2012, 22:44:56 »
nie tylko na śląsku, cała polska jest zasypana, służby jak zawsze zaspały, ale na szczęście jeszcze parę dni i śniegu nie będzie :)

u mnie już jest odwilż i śniegu jest o wiele mniej :) a drogi są czarne  8)