TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Programy o samochodach?

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Programy o samochodach?
« dnia: 05 Lutego, 2012, 16:07:09 »
Jakie programy w telewizji oglądacie o motoryzacji? :)



Odp: Programy o samochodach?
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Lutego, 2012, 12:27:19 »
standartowo top gear ;) uwielbiam poczucie humoru Jeremiego Clarksona  ;D

Offline fresh

Odp: Programy o samochodach?
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Lutego, 2012, 10:27:48 »
automaniak na tvn turbo, uwielbiam posłuchaj jarka maznasa :)

Odp: Programy o samochodach?
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Lutego, 2012, 10:16:39 »
automaniak na tvn turbo, uwielbiam posłuchaj jarka maznasa :)

to widzę że nie jesteś sam, automaniak to chyba jedyny dobry program motoryzacyjny w Naszym kraju :)

Offline turi

Odp: Programy o samochodach?
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Lutego, 2012, 09:39:08 »
Swego czasu fajny program był z Panem Zientarskim, tyle że już nie pamiętam na jakiej stacji i jak się nazywał  :-X
Szkoda że już go nie emitują, facet bardzo mądrze gadał  ;)

Odp: Programy o samochodach?
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Lutego, 2012, 19:14:39 »
Polecam program Ludolf nadawany na DMAX. Czterej bracia prowadzą potężny szrot z częściami zamiennymi.
VW GOLF IV 1.9 TDI PD ATD 100KM
AUDI A4 B7 2.0TDI PD DPF 8V BPW 140KM

Odp: Programy o samochodach?
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Lutego, 2012, 13:44:40 »
Polecam program Ludolf nadawany na DMAX. Czterej bracia prowadzą potężny szrot z częściami zamiennymi.

o pierwsze słyszę, ale zapowiada się ciekawie :)
Mi osobiście jeszcze się podoba 'wojny na wysypiskach' czy jakoś tak, na discovery, świetny program ;)

Odp: Programy o samochodach?
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Lutego, 2012, 23:23:32 »
lubię też oglądać programy motoryzacyjne na tvn turbo które prowadzi Pan Kornacki, ogarnia widać temat dosyć konkretnie ;)

Odp: Programy o samochodach?
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Lutego, 2012, 11:10:23 »
a mnie wkurza że większość programów motoryzacyjnych jest o samochodach które dla normalnych ludzi są poza zasięgiem finansowym, rzadko który program testuje samochody dla ludzi zwykłych...

Odp: Programy o samochodach?
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Lutego, 2012, 21:38:49 »
a mnie wkurza że większość programów motoryzacyjnych jest o samochodach które dla normalnych ludzi są poza zasięgiem finansowym, rzadko który program testuje samochody dla ludzi zwykłych...

dokładnie, chociaż np w automaniaku ostatnio na tvn turbo coraz częściej można oglądać testy aut normalnych używanych na co dzień :)

Odp: Programy o samochodach?
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Lutego, 2012, 16:41:11 »
W top gear też są czasami auta używane na co dzień, a najlepsze są chyba pojedynki, kto pierwszy dojedzie z punktu a do punktu b, jedni samochodem a drudzy innym środkami transportu :D

Odp: Programy o samochodach?
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Lutego, 2012, 22:42:57 »
W top gear też są czasami auta używane na co dzień, a najlepsze są chyba pojedynki, kto pierwszy dojedzie z punktu a do punktu b, jedni samochodem a drudzy innym środkami transportu :D

apropo top gear, ruszył niedawno 18 sezon, wczoraj oglądałem odcinek jak byli w chinach, muszę przyznać że dalej trzymają wysoki poziom i miło się ogląda :)

Odp: Programy o samochodach?
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Lutego, 2012, 16:08:31 »
apropo top gear, ruszył niedawno 18 sezon, wczoraj oglądałem odcinek jak byli w chinach, muszę przyznać że dalej trzymają wysoki poziom i miło się ogląda :)

ten odcinek w chinach to chyba był jeszcze 17 sezonie, ale był świetny trzeba przyznać, swoją drogą nie wiedziałem że Chińczycy nawet samochody podrabiają :D