TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Ceramizery

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #195 dnia: 06 Grudnia, 2011, 15:40:31 »
Ten TÜV robi przewaznie certyfikaty tornistrow i kredek (...)

No fakt, ponieważ jest światowym liderem jeśli chodzi o badanie jakości zabawek i mebli to trudno żeby nie robił. Poza tym w skali roku na jedną hamownię przypada n tornistrów i kredek więc "przeważnie" to im robi się certyfikaty.
Ale cóż może znaczyć certyfikat firmy której zysk za 2010 rok przekroczył miliard Euro...

Heko powiedz jak bardzo opłaca się zainwestować we własną hamownię? Jest na tym jakiś rzeczywisty utarg?

Offline heko

  • **
  • 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • chipować...chipować...chipować
    • G-CS
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #196 dnia: 28 Grudnia, 2011, 00:02:08 »
hehe, zainwestować to jedno, a mieć na tyle roboty aby się spłaciła, to drugie...mi się szybko zwróciła :D

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #197 dnia: 30 Grudnia, 2011, 23:38:23 »
Bo w okolicach Krakoofka naród bogaty i w kasę i w boskie fury. O pięknych studentkach już nie wspominam...

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #198 dnia: 10 Lutego, 2012, 19:18:32 »
Ceramizery to taki sam super wynalazek jak uszczelniacze do cienących maglownic w płynie ;) Ściema i strata kasy.
VW GOLF IV 1.9 TDI PD ATD 100KM
AUDI A4 B7 2.0TDI PD DPF 8V BPW 140KM

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #199 dnia: 11 Lutego, 2012, 13:47:37 »
magnetyzery, ceramizery = mają na celu nas naciągnąć, dając złudny efekt.

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #200 dnia: 12 Lutego, 2012, 23:22:26 »
magnetyzery, ceramizery = mają na celu nas naciągnąć, dając złudny efekt.

ja to wiem, ty to wiesz, ale mnóstwo ludzi (szczególnie młodych) o tym nie wie i dają się naciągać...

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #201 dnia: 26 Lutego, 2012, 18:47:57 »
ja to wiem, ty to wiesz

Jakby tak coś konkretniej i potwierdzone odpowiednimi badaniami?

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #202 dnia: 28 Lutego, 2012, 21:23:27 »

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #203 dnia: 01 Marca, 2012, 11:51:58 »
tutaj było o tym :

http://www.grupy.v10.pl/Ceramizer,test,tvn,turbo,1,1693970,2007_11.html

Pytałem o badania a nie o badziewie marketingowe.
To badziewie pokazało też interesujący szczegół: kontrolka oleju nie świeciła...co można było przeczytać w dziennikarskim opisie na papierze.

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #204 dnia: 03 Maja, 2012, 00:16:31 »
Panowie. Jeżeli VW napisał w instrukcji, że mam stosować tylko wysokospecjalistyczny olej 505-01 który nie tylko smaruje wały i panewki, ale też turbinę i pompowtryskiwacze to mam się odwżyć wlać coś co nie przetestował producent?   

Offline Marco

  • ***
  • 259
  • Golf III TDI 1Z
Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #205 dnia: 07 Czerwca, 2012, 22:05:35 »
Witam. Mam pytanie odnośnie oleju syntetycznego Xado 5W-40. Zamierzam zalać taki przy następnej wymianie i mam pytanie odnośnie norm jakie spełnia. Czy zaspokoi on w 100% wymagania silnika 1.9 TDI o kodzie AHU? Zaznaczam że silnik jest w bardzo dobrym stanie i chciałbym go w takowym utrzymać jeszcze przez długie lata. Pytanie kierowałbym jak najbardziej do Pana Staszka.
Z góry dziękuję za odpowiedz.
GOLF III TDI 1Z

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #206 dnia: 15 Września, 2015, 13:37:39 »
jeśli chodzi o wszelkie specyfiki tego typu to ja zdecydowanie popieram. kilka razy już miałem okazję potestować na róznych samochodach i naprawdę działają fajnie. Silniki są żwawe, zabezpieczone i funkcjonują po prostu lepiej. to samo mogę powiedzieć na temat skrzyni biegów i żeli xado. Swietna sprawa. Ostatnio nawet sobie zamawiałem tu http://regeneratory.pl/glowna/41-xado-1-stage-maximum-suv.html jakies produkty tylko że do większych aut do firmy - im też się coś czasem należy odświeżyć :)

Odp: Ceramizery
« Odpowiedź #207 dnia: 22 Kwietnia, 2016, 07:41:57 »
jeśli chodzi o wszelkie specyfiki tego typu to ja zdecydowanie popieram. kilka razy już miałem okazję potestować na róznych samochodach i naprawdę działają fajnie. Silniki są żwawe, zabezpieczone i funkcjonują po prostu lepiej. to samo mogę powiedzieć na temat skrzyni biegów i żeli xado. Swietna sprawa. Ostatnio nawet sobie zamawiałem tu http://regeneratory.pl/glowna/41-xado-1-stage-maximum-suv.html jakies produkty tylko że do większych aut do firmy - im też się coś czasem należy odświeżyć :)
"Każda sroka swój ogon chwali".  Błąd - nie ma czegoś takiego jak "specyfiki tego typu" - na naszym rynku są tylko REWITALIZANTY spełniające podawane opisy a cała reszta to usiłowanie podpięcia się pod skuteczność wymienionych. Są jeszcze konkurencyjne dla Xado ale to wyłącznie terytorium Federacji Rosyjskiej jako że mają wspólny fundament z rewitalizantami. Nazw handlowych jest kilka ale można się znaleźć się w malinach gdy brak wiedzy...
Proponuję dać możliwość wyboru miejsca zakupu jak już ktoś się zdecyduje - dealerzy XADO TU:
http://xado.pl/kontakt