TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Jak zabezpieczyć samochód przed złodziejem?

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Jak zabezpieczyć samochód przed złodziejem?
« dnia: 06 Lutego, 2012, 11:36:33 »
Mam problem, kupiłem niedawno seata leona 1.9 tdi 150 km z pakietem top sport. Jak wam wiadomo zapewne te autka mają ogromne powodzenie u złodziei i tego też się obawiam. Zawsze mi się marzyło to autko i nie chciałem z niego rezygnować mimo tego że często je kradną. Stąd też pytanie do Was jakie znacie dobre sposoby na zabezpieczenie samochodu przed złodziejami? Oczywiście nie mówcie mi o tym żeby kupić AC bo o tym to już wiem ;)



Offline fresh

Odp: Jak zabezpieczyć samochód przed złodziejem?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Lutego, 2012, 10:29:59 »
po pierwsze, gratuluje autka! miałem kiedyś takiego leona i same dobre wspomnienia z nim mam ahhh  8)
po drugie, najlepsze są zabezpieczenia robione własnoręcznie w porozumieniu ze swoim elektrykiem, wszystkie standardowe zabezpieczenia są znane złodziejom i nie stanowią dla nich żadnego problemu.

Odp: Jak zabezpieczyć samochód przed złodziejem?
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Lutego, 2012, 10:15:16 »
Ja stosuje dwa rodzaje zabezpieczeń jedno na rozrusznik i ukryty pstryczek odcinający zasilanie dodatkowo alarm jako ostrzegacz

Offline turi

Odp: Jak zabezpieczyć samochód przed złodziejem?
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Lutego, 2012, 09:37:49 »
kiedyś widziałem w programie jak sam złodziej się wypowiadał że jedynym skutecznym zabezpieczeniem przed złodziejem jest AC ;)

Odp: Jak zabezpieczyć samochód przed złodziejem?
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Lutego, 2012, 19:16:30 »
Najlepszym zabezpieczeniem jest takie wykonane samodzielnie, oprócz tego dobre są markowe blokady skrzyni (nie są 100% gwarancją) ale przynajmniej związują ręce młodocianym złodziejom.
VW GOLF IV 1.9 TDI PD ATD 100KM
AUDI A4 B7 2.0TDI PD DPF 8V BPW 140KM

Odp: Jak zabezpieczyć samochód przed złodziejem?
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Lutego, 2012, 13:46:02 »
jak zlecenie na dane auto to żadne zabezpieczenie nie pomoże, taka prawda niestety :(

Odp: Jak zabezpieczyć samochód przed złodziejem?
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Lutego, 2012, 21:42:49 »
wszystkie zabezpieczenia własnej roboty na ukryty 'pstryczek' są bardzo skuteczne i większość złodziei sobie z nimi nie poradzi, dlatego warto się nimi zainteresować :-)

Odp: Jak zabezpieczyć samochód przed złodziejem?
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Lutego, 2012, 16:35:13 »
możecie coś więcej na ich temat powiedzieć? Jak one działają itd

Odp: Jak zabezpieczyć samochód przed złodziejem?
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Lutego, 2012, 22:41:18 »
pstryczek powinien odcinać stacyjkę albo inne połączenia miedzy sterownikami, jakiekolwiek pozostałe zabezpieczenia da się ominąć w parę sekund

monitoringgps

Odp: Jak zabezpieczyć samochód przed złodziejem?
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Października, 2013, 21:23:01 »
Auto możesz chronić za pomocą monitoringu gps. U mnie to się sprawdza. Urządzenie jest malutkie i możesz je skutecznie ukryć a gdy z samochodem będzie się coś działo dostaniesz sms-a. Możesz pobrać aplikację na smartphona by mieć stały podgląd samochodu. http://monitoring-gps.net/Oferta.aspx

Michał

Odp: Jak zabezpieczyć samochód przed złodziejem?
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Października, 2015, 18:19:35 »
Takie zabezpieczenie i montaż są naprawdę tanie. Nie rozwodząc się szczególnie, ta firma: http://www.systemylokalizacyjne.pl/ (wiem, bo rozmawiałem z szefem) już odkryła niejedno takie 'auto na które było zlecenie'. Co więcej, dzięki sprawnej akcji odkryli całe magazyny takich 'zleconych aut'. :) Zadzwońcie i się dopytajcie.

Odp: Jak zabezpieczyć samochód przed złodziejem?
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Lutego, 2016, 10:42:54 »
Wszystkie są chodliwe w tych czasach  :P http://niedzwiedz-lock.pl/zalety-blokad-samochodowych - o zabezpieczeniach fajnie BL ma napisane na blogu. Ale oni 100% też nie dają, bo żadne zabezpieczenie tylu nie da, ale z tego co widać w "nieudanych kradzieżach" to są skuteczne.

Offline MartaTreja

  • *
  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak zabezpieczyć samochód przed złodziejem?
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Marca, 2016, 18:45:34 »
Ciężko jest, bo coraz nowsze sztuczki wymyślają..

a.porch

Odp: Jak zabezpieczyć samochód przed złodziejem?
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Marca, 2016, 11:41:40 »
Wydaje mi się, że najlepszym sposobem zabezpieczenia samochodu przed złodziejem jest alarm. Może nie jest on tak bardzo skuteczny, bo dobry złodziej, może sobie z nim poradzić, ale chociaż jest odstraszający. Na pewno znajdzie się wiele innych sposobów, ale jak ktoś ma zabrać auto, to raczej żadne zabezpieczenia mu tego nie utrudnią.