TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Co Was najbardziej wkurza na drodze?

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fresh

Co Was najbardziej wkurza na drodze?
« dnia: 17 Luty, 2012, 15:01:48 »
Jakie zachowanie najbardziej Was denerwuje na drodze?

Mnie osobiście strasznie wkurza jak jakiś kierowca nie sygnalizuje tego co chce zrobić, brak kierunkowskazu (na rondzie, podczas skrętu, albo nagłe zatrzymanie na środku drogi żeby wysadzić pasażera) wtedy mam ochotę wysiąść i takiego gamonia ahhhh wrrr szkoda gadać  :-X
Również denerwuje mnie jak właściciele swoich skuterów parkuję je na miejscach przeznaczonych dla samochodów zajmując całą powierzchnie, no bez przesady...

Odp: Co Was najbardziej wkurza na drodze?
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Luty, 2012, 22:44:28 »
jak ktoś wlecze się lewym pasem, albo jak ktoś zarysuje komuś auto na parkingu i potem ucieka...

« Odpowiedź #2 dnia: 20 Luty, 2012, 16:04:40 »
brak kultury, chamstwo, wyprzedzanie za wszelką cenę, brak poszanowania cudzego samochodu

« Odpowiedź #3 dnia: 21 Luty, 2012, 12:10:46 »
to co wymieniliście + jak ktoś jedzie na długich w nocy i ich nie wyłączy jak jedziemy mu z przeciwka, parę razy ostatnio miałem taka sytuacje i nawet mruganie długimi nie pomaga...

Offline jac9k

« Odpowiedź #4 dnia: 24 Luty, 2012, 18:05:41 »
wymuszanie i nie sygnalizowanie swoich manewrów

« Odpowiedź #5 dnia: 28 Luty, 2012, 21:26:34 »
fajnie też się idzie wkurzyć, jak z pasu lewoskrętnego ktoś się pcha na prosto  :o

« Odpowiedź #6 dnia: 05 Marzec, 2012, 15:05:08 »
fajnie też się idzie wkurzyć, jak z pasu lewoskrętnego ktoś się pcha na prosto  :o

w stolicy tylko tak się jeździ niestety :(

Offline jac9k

« Odpowiedź #7 dnia: 06 Marzec, 2012, 23:15:06 »
nie tylko w stolicy, a w każdy większym mieście ;) nie lubię też jak ktoś porysuje auto na parkingu przypadkiem i ucieka od razu z miejsca nie wyjaśniając z właścicielem.

Offline fresh

« Odpowiedź #8 dnia: 13 Marzec, 2012, 18:09:49 »
to ja i tak miałem ostatnio fajną sytuacje która wielu zaskoczy, centrum miasta, stoję na światłach, przede mną młoda kobieta w golfie 3, rozmawia przez telefon i rusza ze świateł (było pod górkę) jakoś źle ruszyła bo auto stoczyło jej się na tyle że trzasnęła mnie w przód po czym w końcu ruszyła iiii próbuje mi uciekać :D no to cóż jadę za nią, numery spisałem, ale aż w końcu mi uciekła, a raczej ja jej pozwoliłem uciec bo gonienie jej to była już głupota, sprawę zgłosiłem na policje, itd Natomiast wytłumaczenie tej kobiety było bezcenne 'ja nawet nie poczułam że kogoś uderzyłam'

takie sytuacje dopiero potrafią wkurzyć  8)

« Odpowiedź #9 dnia: 27 Kwiecień, 2016, 14:18:09 »
Baby za kierownicą i tępi ludzie co na wariata lecą nagle na pasy
"Chociaż, wolę uciec stąd jak najdalej
Wiesz- świat jest piękny, życie też- tylko ludzie nie."
penisverlängerung penis vergroten penisförstoring

« Odpowiedź #10 dnia: 04 Maj, 2016, 08:57:20 »
rowerzyści "święte krowy", małolaty bez wyobraźni i którzy czują się jak w grze na drodze.

Offline piotrmizera82

• *
  • 7
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Październik, 2017, 01:05:00 »
Cwaniaczki najczęściej w BMW, co wymuszają, zajeżdzają Ci drogę, a czasem jeszcze specjalnie Ci hamują jadąc przed.

« Odpowiedź #12 dnia: 18 Luty, 2018, 19:10:42 »
Mnie wkurza jak jadę trasa i tuż przede mną wyjeżdża jakiś wiesmak (bez obrazy dla nikogo), jedzie kilkaset metrów i skręca, co gorsze w lewa stronę. Dodam, ze za mną nikt nie jedzie, wystarczy jakby chwile zaczekał. Nie jest to pojedynczy przypadek a niemal codzienność.

« Odpowiedź #13 dnia: 17 Maj, 2018, 10:38:10 »
Jak ktoś wymusza i z drugiej strony stoi na środku i nie wie, że ma pierwszeństwo. A najbardziej - najczęściej spotykane czyli zajmowanie dwóch miejsc parkingowych na raz.