TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

silniki fsi

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

silniki fsi
« dnia: 18 Lutego, 2012, 22:39:55 »
czy ktoś z forum miał styczność z tym silnikiem? Co możecie o nim powiedzieć? interesują mnie wszystkie opinie, z góry dzięki :)



Odp: silniki fsi
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Lutego, 2012, 12:13:01 »
miałem z nim styczność w a3 - 2.0 fsi - 150km
autko owszem było żwawe ale jest jedno ale, w sumie najważniejsze...
Te silniki są dosyć awaryjne a ich naprawa jest ciężka i bardzo kosztowna dlatego moim zdaniem nie jest dobrym rozwiązaniem kupno auta z tym silnikiem.

Odp: silniki fsi
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lutego, 2012, 18:07:16 »
mógłbyś coś więcej napisać o nim?  ;)

Odp: silniki fsi
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lutego, 2012, 21:25:55 »
silniki fsi moim zdaniem dają frajdę z jazdy (a tfsi to już w ogóle  8)) ale nie są do końca dopracowane tak jak napisał kris, przez co często ulegają awariom, których koszty są dla wielu zabójcze

Odp: silniki fsi
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Marca, 2012, 15:06:18 »
tak jak mariuszek napisał, moc jest, przyśpieszenie też fajne, spalanie na przyzwoitym poziomie, tylko żywotność i awaryjność pozostawia wiele do życzenia, ale mam nadzieje że z biegiem czasu audi i vw popracują nad tymi silnikami i będzie o wiele wiele lepiej ;)

Odp: silniki fsi
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Marca, 2012, 23:12:38 »
moim zdaniem trochę przesadzacie z tymi awariami fsi, owszem są to w miarę nowoczesne konstrukcje ale żeby się psuły na każdym kroku to jakoś mi się nie chce w to wierzyć.

Odp: silniki fsi
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Marca, 2012, 22:01:34 »
moim zdaniem trochę przesadzacie z tymi awariami fsi, owszem są to w miarę nowoczesne konstrukcje ale żeby się psuły na każdym kroku to jakoś mi się nie chce w to wierzyć.

owszem może nie na każdym, ale są to w miarę nowoczesne konstrukcje i dużo jeszcze jest w nich słabych punktów stąd też taka liczba awarii.