TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Kobiety za kierownicą :D

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turi

Kobiety za kierownicą :D
« dnia: 19 Marca, 2012, 22:36:26 »
co sądzicie na temat jazdy kobiet?  ;D



Odp: Kobiety za kierownicą :D
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Marca, 2012, 22:22:34 »
mają problemy z koncentracją często za kierownicą, do tego są mistrzyniami niesygnalizowania manewrów

loid

Odp: Kobiety za kierownicą :D
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Lipca, 2016, 21:26:46 »
Moim zdaniem większość kobiet nie nadaje się do prowadzenia pojazdów. Są zbyt emocjonalne, przez to nie mogą się skupić i trzeźwo myśleć podczas jazdy, tylko od razu panikują...

Wahacz

Odp: Kobiety za kierownicą :D
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Czerwca, 2017, 22:28:35 »
Wydaje mi się, że duża część kobiet cierpi z tego powodu, że czuje się mniej pewnie niż mężczyzna, który z natury ma większą skłonność do ryzyka. A na drodze to się przydaje jak np. trzeba zmienić pas to lepiej zrobić to szybciej, a nie się czaić. Tak samo kobiety częściej jeżdżą "najbezpieczniejszym" pasem, czyli środkowym na wielopasmowych drogach. Takich drobiazgów jest sporo. Nie jest to regułą, bo znam kobiety, które świetnie jeżdżą, a są też faceci co "jeżdżą jak baba", ale generalnie z moich obserwacji wynika to, co napisałem powyżej.

conraki

Odp: Kobiety za kierownicą :D
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Czerwca, 2017, 11:16:13 »
W sumie to podzielam Twoją opinię. Przyjęło się, że kobiety jeżdżą gorzej niż mężczyźni, ale tutaj nie ma reguły. Kobiety jeżdżą przede wszystkim ostrożniej i tutaj mają dużego plusa :)

piotrmizera82

Odp: Kobiety za kierownicą :D
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Listopada, 2017, 00:19:04 »
Moja kobieta prowadzi świetnie, jeszcze nigdy nie zadrżałem, jest tak pewna że sam czasem podziwiam :)

Wera06

Odp: Kobiety za kierownicą :D
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Lutego, 2018, 10:08:30 »
To chyba zależy od kobiety, ale faktycznie większość kobiet czuje się mniej pewnie za kierownicą. Chociaż mam takie znajome, z którymi czuje się bezpieczniej niż z niejednym mężczyzną  ;D

dcvolka

Odp: Kobiety za kierownicą :D
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Lutego, 2018, 19:18:55 »
Ja się nie boje jeździć z kobietą nawet wole jak moja dziewczyna prowadzi

maniek89

Odp: Kobiety za kierownicą :D
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Marca, 2018, 15:08:43 »
Trzeba przyznać, że jednak większość radzi sobie co najmniej średnio, ale istnieją miłe wyjątki od reguły :D

minii

Odp: Kobiety za kierownicą :D
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Marca, 2018, 12:06:07 »
Z tymi kobietami za kierownicą, to zdecydowanie bywa różnie. Znam z autopsji facetów, którzy są kompletnie beznadziejni w prowadzeniu, a i takie kobiety, które jeżdżą z "jajem". d: Sama słyszałam, że mam niezłe umiejętności, ale to chyba też dużo zależy od doświadczenia na drodze. Czy dużo było się w sytuacjach wymagających szybkiego podejmowania decyzji itd. Jednak kierowca kierowcy nierówny.
Po prostu tutaj nie ma reguły!  ;D

magni236

Odp: Kobiety za kierownicą :D
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Maja, 2018, 12:26:23 »
Nie ma reguły, są tak samo dobre jak mężczyźni :)

Bagarat

Odp: Kobiety za kierownicą :D
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Lipca, 2018, 11:52:55 »
Znam wiele kobiet, które jeżdżą lepiej niż większość facetów. To że się przyjęło, że kobiety jeżdżą gorzej to raczej kwestia tego, że jeżdżą mniej, przeważnie to facet jest kierowcą i ma więcej doświadczenia.

cabacew185

Odp: Kobiety za kierownicą :D
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Grudnia, 2020, 10:10:19 »
Kilka miesięcy temu przejeżdżałem przez ulicę i przejechał mnie samochód, kierowcą była kobieta. Miesiąc później siedziałem w domu i nauczyłem się grać w pokera i wiele innych gier, nie ryzykując prawdziwych pieniędzy, oto link https://automatyhazardowezadarmo.pl/
« Ostatnia zmiana: 23 Grudnia, 2020, 10:13:23 wysłana przez cabacew185 »