TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Reaktywacja

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Reaktywacja
« dnia: 31 Marca, 2015, 05:40:36 »
Witam.
Nie będę się rozpisywał na wstępie więc napiszę tak.
Postanowiłem kupić starego Golfa 3 i odrestaurować go od podstaw, jednak z braku doświadczenia i ograniczonego budżetu wszystko stanęło w miejscu. Zakpiłem Golfa 1.9TDI 66KW troszkę doinwestowanego w Tuning. Plan jest taki żeby pociągnąć wizję inwestora tej zmiany i dokończyć dzieło jednak wymaga to wiele pracy, wiedzy i rad jakie mam nadzieję tutaj uzyskać problem leży w tym że do wymiany jest również podłoga i nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić tańszym kosztem i czy jest to możliwe w domowym warsztacie. Autko jest w stanie opłakanym mimo 98 rocznika, elektryką zajmowała się chyba złota rączka natomiast tuningiem silnika oszczędny gość sądząc po zamianie Chipa na dwa kable z pokrętłem podłączonymi do kostki. Jeśli jest ktoś na tym forum kto może w jakiś sposób pomóc, to proszę o rozwinięcie tematu.
Inwestycja w ten plan pochłania dużo pieniędzy więc mile widziane są również atrakcyjne oferty części. Mam nadzieję że znajdzie się ktoś chętny podjąć wyzwanie i śledzenie prac renowacji złomu do Tuningu na miano XXI wieku. Celem tej renowacji nie jest odrestaurowanie pod sprzedaż auto w dniu zakupu stało się przedmiotem kolekcjonerskim oraz wystawowym. Cały proces renowacji w miarę możliwości będzie dokumentowany dlatego właśnie wszytko chciałbym wykonywać w warunkach domowych lub uczestniczyć w działaniach publikując później swoje doświadczenia w celu pomocy innym podejmujących się podobnych wyzwań.
Za każda radę lub pomoc z góry dziękuję