TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Sharan 1.9 TDI 115PS mapki

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NowyRuski

  • *
  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
Sharan 1.9 TDI 115PS mapki
« dnia: 15 Października, 2014, 14:57:09 »
Prośba o pomoc - mam taki wsad niemiecki tuningowy do mojego Sharana na ponoć 150 koni, mam mpps, ale on nie liczy sumy.
I chodzi o to, czy ten wsad ma sumę policzoną czy też nie. I czy będzie to działać waszym zdaniem?  :P


Jeżdżę Schikes Auto

Offline bartekST

  • *****
  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sharan 1.9 TDI 115PS mapki
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Października, 2014, 15:15:59 »
Sumy raczej są policzone (wgraj i sprawdź czy odpala, jak nie to wgraj org  ;) ), ale 150KM na pewno tym programem nie uzyskasz. Ogólnie słabo on wygląda...

Offline NowyRuski

  • *
  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sharan 1.9 TDI 115PS mapki
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Października, 2014, 15:43:03 »
Sumy raczej są policzone (wgraj i sprawdź czy odpala, jak nie to wgraj org  ;) ), ale 150KM na pewno tym programem nie uzyskasz. Ogólnie słabo on wygląda...

Wgrałem i odpala ale wcale nie jedzie lepiej. Nie ma żadnej różnicy. Jest to możliwe czy ja mam to auto jakoś zepsute?
Jeżdżę Schikes Auto

Offline bartekST

  • *****
  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sharan 1.9 TDI 115PS mapki
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Października, 2014, 16:50:44 »
Może dla tego że nie wszystkie mapy są zrobione  :)
Tak jak napisałem wcześniej, słabo to wygląda programowo. Wgrywasz na własne ryzyko.
Lepiej jechać do sprawdzonej firmy która się tym zajmuje i ma hamownie. Wtedy masz pewność że wszystko jest dobrze zrobione.

P.S.
Tylko nie pisz że zapłaciłeś za ten program, bo nie uwierzę  :o

Offline NowyRuski

  • *
  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sharan 1.9 TDI 115PS mapki
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Października, 2014, 08:34:21 »
Zapłaciłem niestety.  >:( Mam psiakrew nauczkę.
Jeżdżę Schikes Auto

Odp: Sharan 1.9 TDI 115PS mapki
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Stycznia, 2015, 08:46:19 »
ktoś za to wziął pieniądze? Ograniczniki nie ruszone, zakres zmian w błędnych obszarach... strategiczne w dziewiczym stanie... szkoda gadać. Nie da się odzyskać kasy?

Odp: Sharan 1.9 TDI 115PS mapki
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Marca, 2016, 22:10:09 »
EGR nie przymknięty lub nie zamknięty, DW za duze zmiany więcej bd samochód palił,TL w miare ok ale ograniczany przez smoke limiter mapa turbo nie potrzebnie cała ruszona ogranicznik turbo nie ruszony SVBL tak samo nie ruszony. Jesli chcesz moge poprawić te mapy.