TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

warsztat profesjonalnie wykonujący chiptuning dla silnika diesel

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dzień dobry. Od niedawna mam auto z silnikiem diesel z comonrail'em i intercooler'em. Chciałbym wykonać mu profesjonalny chiptuning na warsztacie z hamownią oraz doświadczoną i profesjonalną obsługą. Uprzejmnie prosze o wskazanie mi adresów takowych warsztatów, w których wspomniane tuningi wykonują naprawdę dobrzy fachowcy. Mieszkam we Wrocławiu, więc Wrocław lub Dolny Śląsk byłyby najbardziej praktycznymi lokacjami. Jeśliby jednak okazało się, że aby robota była rzeczywiście dobrze wykonana, należałoby pojechać gdzieś dalej w Polskę, zważywszy na i tak spory koszt tej operacji, jestem gotowy wybrać się nawet w dłuższą podróż.

Dziękuję i pozdrawiam

P.S.
Jakiś czas temu zakupiłem dość drogi i zaawansowany technologicznie telewizor który, jak się później okazało, wart był wykonania na nim tzw. kalibracji, czyli skomplikowanego i stosunkowo drogiego zabiegu dostrojenia wyświetlanego przez niego obrazu, który to zabieg rzeczywiście profesjonalnie wykonuje w Polsce tylko jedna osoba - w Warszawie. Zaszalałem i tam się do niej z moim telewizorem wybrałem - końcowy rezultat był taki, że nigdy tej podróży ani wyłożonej kasy nie żałowałem.
  ;)



Offline grandziu34

  • *
  • 8
  • Pomożemy każdemu!!!
Odp: warsztat profesjonalnie wykonujący chiptuning dla silnika diesel
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Września, 2015, 14:13:56 »
Pomożemy każdemu!!!

Odp: warsztat profesjonalnie wykonujący chiptuning dla silnika diesel
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Października, 2015, 19:34:19 »
Jak mieszkasz we Wrocławiu to na miejscu masz Vtech Wrocław S-performance, mają hamownię, doświadczenie i dużo dobrych opini. Ja robiłem tam swoje A6 C7 i jestem baaardzo zadowolony. Dają gwarancję a główna siedziba w Krakowie wysyła certyfikat.

Kontakt do nich masz na stronie www.vtech.pl w zakładce dealerzy albo na www.s-performance.pl

Niech moc będzie z Tobą !

Andrzejkowal

Odp: warsztat profesjonalnie wykonujący chiptuning dla silnika diesel
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Listopada, 2015, 18:53:50 »
Jak mieszkasz we Wrocławiu to na miejscu masz Vtech Wrocław S-performance, mają hamownię, doświadczenie i dużo dobrych opini. Ja robiłem tam swoje A6 C7 i jestem baaardzo zadowolony. Dają gwarancję a główna siedziba w Krakowie wysyła certyfikat.

Kontakt do nich masz na stronie www.vtech.pl w zakładce dealerzy albo na www.s-performance.pl

Niech moc będzie z Tobą !

Proszę podaj kontakt do siebie . Bo mam problem z c7

monikadox

Odp: warsztat profesjonalnie wykonujący chiptuning dla silnika diesel
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Lutego, 2017, 23:31:02 »
Do you know something about bantningspiller ?

chief47

Odp: warsztat profesjonalnie wykonujący chiptuning dla silnika diesel
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Lipca, 2019, 14:26:39 »
A ja chciałem zapytać czy ktoś robił chip tutaj:

https://www.bmgtuning.pl/

Po opiniach wydaje się być wszystko tip top, ale poznam chętnie opinie.

MarcelPiotrow

Odp: warsztat profesjonalnie wykonujący chiptuning dla silnika diesel
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Listopada, 2019, 13:50:11 »
A ja chciałem zapytać czy ktoś robił chip tutaj:

https://dobramine.com/

Po opiniach wydaje się być wszystko tip top, ale poznam chętnie opinie.

Niezła strona. Nie mogę powiedzieć nic złego.