TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Tuning ASV+ ile wytrzyma i jakie graty, jaki FMIC?

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mr.Dex

Tuning ASV+ ile wytrzyma i jakie graty, jaki FMIC?
« dnia: 09 Lutego, 2017, 09:32:18 »
Witam.
Mam Leona 1 z 2002r z motorem ASV po programie na 137/311 i pierwsza sprawa, że przerabiam zderzak oryginalny i chcę wrzucić od razu FMIC (konkretnie ten http://fmic.pl/fmicpl/10-intercooler-550-230-65mm.html ) i jechać na korektę, tylko tuner powiedział że z mojej pompy i wtrysków już bardzo nie da rady więcej wyciągnąć (są tak zmęczone życiem), a więc czy mi ten FMIC nie pogorszy osiągów? Do końca roku chcę jeszcze po modzić silnik, dlatego chcę FMIC z zapasem na później :)
Teraz kwestia ile taki ASV wytrzyma? Widziałem jak gość z TUNE-UP się wypowiadał, że po samym osprzęcie idzie wycisnąć 270KM i to będzie jeździć, prawda to?
Sam oscylowałbym, żeby przekroczyć 200KM i 450NM? Bardziej mi zależy na jak największym momencie.
Myślałem nad taki setupem:
* Wtryski 230
* Pompa 11
* Turbo GTB2056V
* Jednomas od VR6 obity kevlarem
* chłodnica oleju z AWX/AVF/ASZ
* wałek SDI
* wydech 2.75>2.5 cala :)
Ile z tego by dało radę ugrać? Auto jest daily, więc kwestia czy na tym setupie by pojeździł, bo te 137KM szału nie robi :D
Ma ktoś u siebie taki setup i może się wypowiedzieć też coś na ten temat?



jangee

Odp: Tuning ASV+ ile wytrzyma i jakie graty, jaki FMIC?
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Września, 2023, 17:12:07 »
As you seek to enhance your career, making the effort to learn more can provide you a competitive advantage. Without a doubt, the College of Contract Management will help you progress. By developing your sense of leadership and responsibility, you can land the job you want.

deeeee

Odp: Tuning ASV+ ile wytrzyma i jakie graty, jaki FMIC?
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Października, 2023, 14:45:49 »
NEC contracts are adaptable and relevant to a range of project lifecycle tasks, such as services, the provision of commodities, engineering and construction, term services, and professional services. They are especially helpful when choosing contractors for building projects. Do you want to join nec contract training? Go to this page!

deeeee

Odp: Tuning ASV+ ile wytrzyma i jakie graty, jaki FMIC?
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Października, 2023, 13:26:30 »
 If you want to have greater opportunities that will make your life more enjoyable without having to give up your current source of income, then virtual college is for you. This course can help you learn information that will give you additional possibilities, and the Construction Management Institute provides many more courses that can help you create a brighter future.