TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

problem z bravo jtd

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

problem z bravo jtd
« dnia: 11 Maja, 2005, 22:10:36 »
EDIT !!!!
wymienione zostaly pasy ( tasmy ) od kompa bo byly uszkodzone.
myslalem ze wszystko juz ok ( bo bravo zaczelo jezdzic szbciej ) ale na hamowni okazalo sie ze jest tylko 91 KM... nie wiem co jeszcze mozna zrobic...a moze ktos z profesjonalistow wie... (z wykresu widac ze brakuje kolo 15 Nm w okolicach 2000 - 3500 obr/min )



mam pewien problem i nie potrafie dojsc do jego przyczyny wiec przedstawiam go tu z prosba o podsuniecie jakis pomyslow pomogacych rozwiazac ten problem
ojciec pojechal odebrac auto z serwisu  i oni powiedzieli ze : rzeczywiscie jak go oddawal to nie mial mocy ale jak zresetowali komputer wszystko wrocilo do normy ( "lacznie z poduchami ktore teraz sie swieca" )
ale pech chcial ze jak wsiadl do auta do kilka chwil pozniej zdechl mu jak ruszal ---- i co sie stalo nie widziesc dlaczego znowu sie komp zesral i przelaczyl sie w tryb awaryjny...- bo taK TO nazwali w serwisie...
dodam ze przeplywka jest w 100% sprawna a auto ma kolo 16 sek do setki wiec spadek mocy jest spory.



Offline promax

  • *****
  • 555
problem z bravo jtd
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Maja, 2005, 23:05:00 »
odpowiedz brzmi- F I A T-przykro mi bracie
Choć przez chwile bądz patriotą MediaMarkt zostaw idiotom!

problem z bravo jtd
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Maja, 2005, 23:10:07 »
no to teraz blysnąłes.... gratuluje

Offline dssn

  • *****
  • 559
    • http://www.terpior.prv.pl
problem z bravo jtd
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Maja, 2005, 23:48:02 »
jakie poduchy sie swieca? jezeli wlaczyl sie mu tryb awaryjny to normalne ze nie ma mocy, to oznacza ze komputer wykryl jakis blad i trza do serwisu, na kompie powinno wyjsc co jest nie tak, niech reklamuje ze gowno zrobili a kase pewnie wzieli
O

Offline Medyk

  • *****
  • 107
  • Płeć: Mężczyzna
    • WSZYSTKO O DIESLACH - TDI.PL
problem z bravo jtd
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Maja, 2005, 00:52:44 »
Może turbina przeładowuje? Podobny problem miałem w GOLFIE, tyle ze występował jak przyspieszało sie powyżej 130 km/h....
SEMPER IN ALTUM

problem z bravo jtd
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Maja, 2005, 07:49:45 »
na kompie wyszlo ze jest ok. ale powiedzieli ze przez to ze auto stalo bez akumulatora dlugi czas to dlatego sie przelaczyl w tryb awaryjny. tylko ze teraz akumulator jest ok. a sprawdzali jeszcze i poduchy sa na 100% wszystkie 4 ok.

Offline promax

  • *****
  • 555
problem z bravo jtd
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Maja, 2005, 08:52:27 »
Chyba się nie zrozumieliśmy porsche911-już się wyleczyłem w fiacików,teraz podejrzewam że i sami inżynierowie z zacnego grodu w odległej Italii gdzie konstruują te barachło nie wiedzieli by co się z ich "umysłowym płodem"- którego posiadaczem - byłem działo.
Ale problem mam już z głowy.
Pozatym wyrazy współczucia były,pozdro
Choć przez chwile bądz patriotą MediaMarkt zostaw idiotom!

problem z bravo jtd
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Maja, 2005, 20:27:42 »
nie wiem jak to wygląda w Jtd, jestem zwykłym użytkownikiem TDI ale może ci się kierownica turbiny zatarła <miałem to w Passacie> u mnie silnik przełączał sie w tryb awaryjny zawsze  od trzeciego biegu przy obrotach powyżej 3000 obrotów na minutę w grę wchodził poza turbiną zawór podciśnieniowy ale to bylo u mnie ok.

problem z bravo jtd
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Maja, 2005, 06:49:41 »
no tak tylko ze te usterki powinny chyba "wyjsc" na komputerze diag. nie wiem dzis auto wraca do serwisu bo przeciez nie mozna im oduscic.

problem z bravo jtd
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Maja, 2005, 15:07:11 »
u mnie podczas djagnostyki nic nie wychodziło na kompie zero błędów... ale tak jak mówie nie wiem czy te dwie sytuacje mozna wogóle porównywać

problem z bravo jtd
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Maja, 2005, 15:14:52 »
jakies sugestie ?? nie wiem gdzie szukac tej mocy.... bo takie duperele jak dziura w srodkowym tlumiku nie wchodza raczej w gre...

problem z bravo jtd
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Maja, 2005, 15:57:51 »
dziura raczej nie
nie odpuszczaj w serwisie
mają zrobic i już gówno cię to interesuje  powiedz im
za to zapłaciłeś
tak na marginesie zastanów się nad jakąś inną marką, np. japońską
pozdr