TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Propozycja na test

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline promax

  • *****
  • 555
Propozycja na test
« dnia: 15 Maja, 2005, 11:48:57 »
Pomysł z goła banalny ale jednakże wydaje mi się że może uzmysłowić coniektórym użytkowinikom swoich pojazdów jakie przeciętnie efekty mogą przynieść konkretne modyfikacje w danym typie silnika.Przykładowo co dała w konkretnym typie motoru zmiana softu na wiruska(czyjego autorstwa jest wirusek),box(jaki box) ,wymiana sprężarki,większy intercooler
Jaki odniosło to wpływ na pracę silnika,spalanie,dymionko czy kulturę pracy.Ciekaw jestem czy pomysł przejdzie


Choć przez chwile bądz patriotą MediaMarkt zostaw idiotom!

Offline Medyk

  • *****
  • 107
  • Płeć: Mężczyzna
    • WSZYSTKO O DIESLACH - TDI.PL
Propozycja na test
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Maja, 2005, 14:05:19 »
Jeżeli ktoś udoskonalił swój samochód i  chciałby poddać go testom i ocenie przez użytkowników naszego forum czekam na zgłoszenia na privie.

Dostęp do hamowni mamy w Krakowie także musi się to wiązać z odwiedzinami grodu kraka.
SEMPER IN ALTUM

Offline yota

Propozycja na test
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Czerwca, 2005, 09:49:42 »
Miał być test Toyoty Avensis D-4D na paliwie BP Diesel Ultimate I nie było . Jestem ciekawy jak reaguje "Japońska Technika" na takie wynalazki  BP Diesel Ultimate.

Propozycja na test
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Lipca, 2005, 16:32:38 »
Test na hamowni i propozycje podniesienia mocy dla Bravy JTD 100 KM ( typ silnika 182B9000  ).

Propozycja na test
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Lipca, 2005, 11:49:23 »
za dwa tyg. bede po wirusie bravo 1.9 JTD ( 105KM ) to wkeje wyniki przed i po :D

Offline pH

Propozycja na test
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Sierpnia, 2005, 19:13:28 »
a może ktoś coś dłubał w 1.9 CDTi?
ażdy samochód może służyć ci do końca życia...
...wystarczy jeździć nim bardzo szybko...

Odp: Propozycja na test
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Sierpnia, 2009, 12:18:21 »
Witam.
Przyłacze się i zaproponuję wykonać test tanich BOXów za około 200zł które mozna zakupic na Allegro. Ciekaw jestem jak to naprawde działa i czy rzeczywiście nie wpływa negatywnie na silnik, jego podzespoły.