TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Biznes

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

antek332

Biznes
« dnia: 14 Sierpnia, 2020, 07:42:25 »
Prowadzenie biznesu jest zawsze bardzo interesujące. Sam na przykład otworzyłem bardzo dobry biznes i zarabiam bardzo dużo pieniędzy. Dodatkowo korzystam z profesjonalnej firmy outsourcing it warszawa .muniek

Odp: Biznes
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Maja, 2021, 10:07:48 »
Istnieje bardzo dużo różnego rodzaju biznesów i moim zdaniem przede wszystkim należy prowadzić firmę tak, aby była rentowna. Jestem przekonany, że warto zapoznać się z artykułem https://mediatown.pl/co-to-jest-numer-eori-i-jak-go-uzyskac/ ponieważ numer EORI przyda nam się na rynku międzynarodowym.

Odp: Biznes
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lipca, 2021, 13:24:28 »
Hej,
  Możesz zamiast tego rozważyć handel obligacjami. Na początek będziesz potrzebować 10 000, ale to świetny sposób na wymianę zarobków. Jedną z najlepszych rzeczy jest to, że możesz wykorzystać 10-1 dzięki obligacjom o ratingu inwestycyjnym, a Twoja pozycja jest naliczana codziennie, w przeciwieństwie do akcji. Spready to zwykle kilka punktów, dzięki czemu możesz grać po obu stronach spreadu. Możliwe rozwiązanie znajdziesz tutaj na makler giełdowy.

Odp: Biznes
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Lipca, 2021, 06:38:42 »
Każdy kto chce to może prowadzić bardzo dobry biznes. Takie jest moje zdanie na ten temat.
___________________________________________________
MN MEDIA - pozycjonowanie

Offline Rabzus

 • *****
 • 570
Odp: Biznes
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Listopada, 2021, 20:04:17 »
Tak naprawdę biznes to bardzo szerokie stwierdzenie i ja jestem przekonany, że również fajnie jest co nieco wiedzieć na temat handlu w krajach UE. Na pewno istotną sprawą jest to co napisano na stronie http://www.szukajtu.eu/jak-sprawdzic-numer-eori/ i samo sprawdzenie numeru EORI jest dość istotne.

Offline Rabzus

 • *****
 • 570
Odp: Biznes
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Grudnia, 2021, 11:30:40 »
Myślę, że jeszcze w kwestii biznesu warto jest również wspomnieć o tym, że wiele firm posiada swoje działy płac. Oczywiście jest to właściwe rozwiązanie lecz również warto wziąć pod uwagę usługi płacowe. Świetnie o nich napisano w http://www.kompasbiznesu.pl/uslugi-placowe-kto-powinien-skorzystac/ i myślę, że jak najbardziej taka właśnie usługa może się doskonale sprawdzić.

Offline Rabzus

 • *****
 • 570
Odp: Biznes
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Lutego, 2022, 18:26:04 »
Ogólnie jeśli chodzi o biznes to moim zdaniem także dość ważną sprawą jest to aby wiedzieć dokładnie jak najwięcej o różnego rodzaju spółkach. Oczywiście polecam doskonały wpis http://www.ludzie-biznesu.pl/spolka-akcyjna-dla-kogo/ ponieważ właśnie w nim dowiemy się dla kogo jest spółka akcyjna.

Offline Rabzus

 • *****
 • 570
Odp: Biznes
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Kwietnia, 2022, 20:32:38 »
Tak naprawdę sam biznes to jest dość obszerny temat i moim zdaniem również warto jest co nieco wiedzieć na temat domów maklerskich z ofertą giełdową. Na pewno o tym możemy przeczytać w artykule https://dogadamycie.pl/blog/domy-maklerskie-z-oferta-gield-zagranicznych/ i mi się ta wiedza już oczywiście w praktyce przydała.

Offline Rabzus

 • *****
 • 570
Odp: Biznes
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Maja, 2022, 20:49:53 »
Jeśli nadal jesteśmy w temacie biznesu to myślę, że również bardzo ważną sprawą jest to abyśmy wiedzieli także jakiego oprogramowania najlepiej w takich sytuacjach używać w naszych firmach. Osobiście jestem bardzo zadowolony z platformy od https://www.connecto.pl/platforma-connecto/ i już wiem, że jest to bardzo dobrze rozwiązanie.

Odp: Biznes
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Lipca, 2022, 14:20:12 »
Fakt, prowadzenie biznesu to jest dość wymagające planowania działanie. Podstawą jest zawsze uczenie się na błędach innych ponieważ pozwala nam to zaoszczędzić bezcenny zasób jakim jest czas. Jednym z takich błędów jest szukanie oszczędności tam gdzie ich nie ma, a może to być przykładowo flota samochodów. To narzędzie z jakiego korzystamy każdego dnia i ciężko sobie wyobrazić skuteczne prowadzenie biznesu bez niego. Dlatego tak kluczowe jest wybranie nowych modeli bo wtedy zyskujemy spokój, przy zachowaniu pełnej mobilności. Jeżeli chodzi o sprawdzone marki to warto zajrzeć do oferty Renault - https://www.renaultfinansowanie.pl/promocje/kredyt-50/51 Znajdziemy w niej bogato wyposażone modele, w bardzo przystępnych cenach.
« Ostatnia zmiana: 25 Lipca, 2022, 18:36:24 wysłana przez AnetaW »

Odp: Biznes
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Lipca, 2022, 15:58:27 »
Dokładnie tak. Dobrze prawicie.

Offline Rabzus

 • *****
 • 570
Odp: Biznes
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Sierpnia, 2022, 10:10:32 »
Tak jak już pisaliśmy powyżej to faktycznie samo prowadzenie biznesu jest czymś ważnym i ja również jestem zdania, że w każdym razie dobrze jest coś więcej o nim wiedzieć. Jak dla mnie doskonale na ten temat napisano w https://neografix.pl/sprzedaz-wysylkowa-a-kasa-fiskalna-co-warto-wiedziec/ i muszę przyznać, że kasa fiskalna przy sprzedaży wysyłkowej mnie zawsze interesowała.

Offline Rabzus

 • *****
 • 570
Odp: Biznes
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Sierpnia, 2022, 12:45:05 »
Kiedy jeszcze chodzi o same sprawy związane z biznesem to ja chcę dodać, że dobrze jest wiedzieć jak stworzyć swój biznes marzeń. Jeśli ktoś jest tą kwestią zainteresowany to właśnie w artykule https://echo24.pl/stworz-biznes-marzen/ bardzo ciekawie o tych kwestiach napisano.

Offline Rabzus

 • *****
 • 570
Odp: Biznes
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Października, 2022, 18:20:05 »
Bardzo wiele jeszcze na pewno zależy również od tego na czym opieramy nasz biznes i ja jestem zdania, że fajnie jest wiedzieć na czym polega sama sprzedaż towarów poza kraje UE. Myślę, że doskonale o tym napisano w https://startkariery.pl/sprzedaz-towarow-poza-ue-o-czym-nalezy-pamietac/ i dobrze jest wiedzieć o czym pamiętać w takiej sytuacji.

Offline amigo

Odp: Biznes
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Października, 2022, 08:51:55 »
Ja na pewno w najbliższym czasie rozważę wejście ze sprzedażą na rynki zagraniczne, najpierw Niemcy i Czechy potem reszta naszych sąsiadów, a później to się już zobaczy. Wiadomo, w biznesie różnie to bywa, ale warto już na samym początku działalności zastanowić się nad perspektywą dalszego rozwoju, wtedy od razu wiecie na jakich rynkach warto rozszerzać zasięgi. Fajną bazę wiedzy w tym temacie można znaleźć na https://cyfrowerewolucje.pl/. Ja już od dawna nie jestem początkującym przedsiębiorcą, a i tak zdarza mi się tam co jakiś czas zaglądać.