TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Zdrowie

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zdrowie
« dnia: 25 Marca, 2021, 16:41:24 »
Teraz każdemu człowiekowi powinno bardzo zależeć na zdrowiu. Na przykład można skorzystać z bardzo dobrej oferty usg Doppler .Odp: Zdrowie
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Czerwca, 2021, 07:22:53 »
O zdrowie powinno się bardzo dbać. Chyba każdy bardzo dobrze o tym wie.

Offline Rabzus

  • *****
  • 569
Odp: Zdrowie
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Czerwca, 2022, 16:33:22 »
Ja również jestem zdania, że jak najbardziej właśnie kiedy chodzi o zdrowie to warto jest na ten temat wiedzieć zdecydowanie jak najwięcej. Mi udało się nawet niedawno natrafić na fajny wpis https://okiemturysty.pl/porady/jak-muzyka-wplywa-na-zdrowie-dziecka/ gdzie doskonale wyjaśniono jak np. muzyka wpływa na zdrowie dziecka.

Offline Rabzus

  • *****
  • 569
Odp: Zdrowie
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Lipca, 2022, 16:17:46 »
Jak najbardziej samo zdrowie jest przecież ważne i ja również jestem zdania, że niezwykle istotną sprawą jest to aby przede wszystkim wiedzieć na jaki ciśnieniomierz najlepiej się zdecydować. Uważam, że bez większego problemu można o takich urządzeniach poczytać w rankingu https://najlepszecisnieniomierze.com/ i na pewno znaleźć ten najlepszy ciśnieniomierz.

Offline Rabzus

  • *****
  • 569
Odp: Zdrowie
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Października, 2022, 21:17:07 »
Kiedy jeszcze chodzi o same kwestie związane z naszym zdrowiem to chyba nie trzeba nikomu przypominać jak właściwe jedzenie czy picie ma na nie wpływ. Zachęcam o d razu każdego do zapoznania się z materiałem https://bewilderedslavica.com/zrobic-swierk-sosna-przepisy/ gdzie napisano jakie przepisy z sosny czy ze świerka są godne uwagi.

Offline amigo

Odp: Zdrowie
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Kwietnia, 2023, 10:14:34 »
Jak dla mnie "zdrowie" to nie tylko brak chorób, ale także stan dobrego samopoczucia i energii, które pozwala na pełne wykorzystanie swojego potencjału. Dlatego dla mnie kluczowym elementem dbania o zdrowie jest regularne wykonywanie badań kontrolnych i konsultowanie się z lekarzem w razie jakichkolwiek wątpliwości. A jeśli już się przeziębię albo dopadnie mnie grypa, to działam szybko i przy pomocy naturalnych metod. Zgodnie ze wskazówkami z artykułu na https://www.provident.pl/blog/jak-wesprzec-organizm-w-walce-z-grypa staram się również pić dużo płynów, najlepiej ziołowych herbat, ale polecam też inhalacje z olejków eterycznych. Mega pomagają, jeśli walczycie z infekcją.